Jsme EKOlogická úklidová firma

Naše společnost se zabývá komplexními úklidovými službami v Praze, Brně, Ostravě, Bratislavě a přilehlých lokalitách těchto měst. Nabízíme úklidové služby na špičkové úrovni s využitím těch nejmodernějších technologií. Díky těmto skutečnostem dokážeme nabídnout našim zákazníkům efektivnější řešení a zároveň udržet kvalitu i cenu.

Historie naší úklidové firmy

Úklidová firma DAMA je dceřinou společností firmy AWIS úklid, jejíž historie sahá až do roku 1992. Za tuto dlouhou historii jsme vybudovali silné zázemí, rozsáhlý strojový park, pobočkama v Praze, Brně, Ostavě a Bratislavě, vlastní kontrolní online systém, ale také efektivní systém práce a komunikace nejen mezi námi, ale především s klienty. Dnes se můžeme pyšnit velmi bohatými zkušenostmi, které máme podložené více jak 300 stálými a spokojenými zákazníky. Firma také řadu let disponuje mezinárodními certifikáty ISO 9001 - systém managementu jakosti a ISO 14001 - environmentální management a snižování dopadů naší činnosti na životní prostředí. Tyto certifikace jsou pro naše klienty zárukou kvalitně odvedené práce s důrazem na ochranu životního prostředí.

Nabízíme více než úklid

Důležitá je vždy oboustranná spokojenost, a té lze docílit pouze v případě, že nabídnete svým klientům něco, co ostatní nemohou. My nabízíme našim klientům mimo ekologického úklidu navíc také online kontrolní systém kvality, špičkový a prověřený personál a mnoholeté zkušenosti.

Ekologie na prvním místě

K úklidu využíváme výhradně ekologicky šetrné přípravky od značek FROSCH a Winni´s, které si umí poradit se všemi druhy nečistot a přitom jsou maximálně šetrné ke všem druhům povrchů, k přírodě i lidskému zdraví. Obsahují totiž látky, které se v přírodě snadno rozkládají.

Ekologický úklid
 
Úklid s přehledem

Kontrola kvality online přes internet

Stálým klientům naší úklidové firmy, kteří vyžadují pravidelný úklid, poskytujeme zdarma online kontrolní systém. Prostřednictvím tohoto systému mohou sledovat stav a časovou náročnost úklidových prací. Naši pracovníci totiž každou zakázku dokumentují a ihned posílají online report včetně fotografií. Tyto reporty o kvalitě provedeného úklidu si pak mohou naši klienti zkontrolovat v administraci našeho systému, a to nejen na stolním počítači či notebooku, ale také na tabletu nebo chytrém telefonu.

 

Kvalitní a prověřený personál

Kvalitní a prověřený personál je srdcem celé firmy. Uchazeči o práci v naší úklidové firmě procházejí velmi pečlivými interními testy a prověrkami. Vždy chceme znát prokazatelný životopis a dosavadní pracovní historii potenciálního zaměstnance. Tyto informace si můžete přečíst v našem kontrolním systému, ve kterém má každý pracovník svůj osobní profil s fotografií a životopisem.

Čisto i v přírodě

Zařídíme každý úklid.

úklid kanceláří úklid domácností strojový úklid úklid zdravotnictví
nahoru

 Eko úklid © 2016