Infolinka: 602 777 287 nebo 273 132 696 E-mail: info@ekobit.cz

"EKO úklid - ekologický úklid."

Pravidelný úklid od profesionálů

Články o ekologii a úklidu

Přečtěte si zajímavé rady a tipy, jak uklízet ekologicky a být maximálně šetrný k přírodě a životnímu prostředí.


 

Kompletní úklid kancelářských prostor

Profesionální úklid je pro nás priorita číslo jedna, ať už Vám uklizíme kanceláře nebo firmu. Důležité jsou pro nás i ty nejmenší detaily, protože víme, že v čistém prostředí se pracuje lépe. Nabízíme kompletní úklid pracovních prostorů, ve kterém provádíme utírání prachu z dostupných míst (skříně, stoly apod.), čištění podlah a koberců, mytí sociálního zařízení (včetně doplnění toaletního papíru, mýdla apod.), čištění radiátorů a jiných topných těles, vynášení odpadků a doplňování sáčků do odpadkových košů, dezinfekce klik, madel a vypínačů. Mytí oken je samozřejmostí, umyjeme Vám všechny druhy oken i ve výškách, včetně žaluzií. Žaluzie vymontujeme, umyjeme speciální kartáčovou metodou přímo u Vás a zpátky zamontujeme. Zvládneme vnitřní i vnější, dokonce i horizontální žaluzie.

green-eco-friendly-cleaning-products

Veškerý úklid provádíme ekologickými prostředky. Dbáme na ochranu přírody a její síla nám pomáhá při čištění všeho nepořádku. Díky naším dlouholetým zkušenostem s ekologickými prostředky uklízíme tam, kde je čistota nejvíc potřeba, v nemocnicích a zdravotnických zařízeních. Jsme držiteli certifikátů ISO 9001 a 14001. Nabízíme úklid nejvyšší kvality.

Není pro nás problém přizpůsobit úklid pracovní době ve vaší společnosti, včetně nočního úklidu.

Pro klienty do 20km od našich poboček nabízíme individuální plán úklidu, který naplánujeme podle Vašich představ. Neváhejte a ozvěte se, těšíme se na spolupráci.

Úklid domácností i bytových domů

Dokážeme pro Vás uklidit jak domácnosti všeho druhu, tak celé bytové domy. Díky naší mnohaleté praxi v oboru jsme získali nespočet zkušeností se všemi druhy zástaveb a obytných prostor. Uklidíme Vám jak vnitřní obytné prostory, tak chodby, schody, výtahy. Prostě komplexní úklid.

Garáže

Strojové čištění garáží dozrálo do poloviny roka to je jeden z nejideálnějších dnů na strojové čištění, je zejména z důvodu letního provozu a spoustu dovolených, garáže v této době většinou bývají prázdné a tak se nemusíme bát, že se úklid bude týkat pouze poloviny míst.

Domácnosti

Všichni známe ten pocit když jsme byli děti a přišli jsme ze školy domu do krásně uklizeného bytu, příjemný pocit že? Ten pocit, když víte že je všechno čisté a kvalitně uklizené :). Zkuste si nechat pravidelně uklízet od naší společnosti a zažijte tento pocit opakovaně, jak si jen budete přát.

Reference - SUE Ryder

Naše společnost se může pochlubit s novou spolupráci, kterou jsme navázali se společnosti DOMOV Sue Ryder... Těšíme se na budoucí zážitky s naší společné spolupráce a věříme, že klient bude v dlouhodobém měřítku spokojený a spolupráce bude trvat co nejdéle.

Jednorázovky všeho druhu

Zaměřujeme se na jednorázové úklidy všeho druhu, snažíme o generální úklidy, jednorázové čištění garáží, kanceláří, společných prostor obytných domů a mnoho dalších jednorázový úklidů, nebráníme se ani nadstandartním požadavkům, jako jsou sanace sklepů atd.

Ekologický úklid

Naše společnost EkoBIT se snaží provádět ekologické úklidy za použití ekologických prostředků značky STAR eko řady a značky Real green clean, která je velmi šetrná k životnímu prostředí, životní prostředí nám není lhostejné a snažíme se požívat základní kvarteto prostředků, na podlahu, okna, nádobí a sociální zařízení.

Voskování

Slyšeli jste někdy o voskování podlahy? Voskování podlahy je velmi účinnou a krásnou ochranou vaší podlahy, voskování se dá nanášet v podstatě na všechny povrchy, které se nachází buď ve společných prostorech domu, domácnosti, kancelářích, atd... Naše společnost tyto služby provádí s radostí, neváhejte se na nás obrátit s poptávkou ohledně voskování podlahy.

Pravidelný úklid kanceláří

EkoBIT se zaměřuje i na pravidelné úklidy kanceláří, které provádíme po celé Praze i Brně. Máme již 20 letou zkušenost v této oblasti, snažíme se najímát kvalitní personál, který u nás prochází školením přímo v kanceláří, kde probíhají testovací úklidy. Snažíme se tak zabránit nabírání nekvalitního personálu.

Jednorázvé úklidy

Jednorázové úklidy provádí naše zkušené party, které provádí GÚ, strojové čištění, mytí garáží, speciální práce, mytí oken, tepování koberců. Stačí se jen zeptat našich obchodních zástupců na zpracování nabídky, náš obchodní zástupce si s Vámi rád domluví schůzku a na místě Vám poradí co a jak ohledně úklidu.

Výškové práce

S příchodem jara, začíná sezóna oken, většinou se okna myjí dvakrát ročně a jedno z těchto období je právě teď. Neváhejte nás kontaktovat ohledně nabídky na mytí oken, naši obchodní zástupci Vám rádi zpracují nabídku přímo Vám na míru.

Strojové čištění koberců

Koberce po zimním období bývají velice znečištěné a před usazováním nečistot hlouběji do vláken koberce zabráníte pouze strojovím čištěním od našich specialistu na strojové čištění koberců. Zkuste kontaktovat naše obchodní oddělení a nechat si udělat nabídku, přímo Vám na míru.

Garáže

Garážová stání po zimě bývají velice zašpiněná, proto přichází čas na jejich čištění, kde se společně podíváme na problematické místa, od olejových skvrn a solných fleků atd.., neváhejte tak kontaktovat naše kolegy z obchodního oddělení.

Jaro

Jaro je za dveřmi a sním přichází i jarní úklid, chcete si nechat uklízet pravidelně od naší společnosti, nebo nechat provést generální úklid? Jako úklidová firma, máme speciální prostředky, které si určitě poradí se vším a v případě, že by náš obchodní zástupce zhodnotil, že je potřeba strojové čištění, tak naše společnost disponuje určitě strojovým parkem, který si poradí i s velmi zašlou špínou.

 
nahoru - eko úklid
/* */