Infolinka: 602 777 287 nebo 273 132 696 E-mail: info@ekobit.cz

"EKO úklid - ekologický úklid."

Hledáte jeden důvod proč EkoBIT? My vám jich dáme hned 5.

EKOLOGIE, tento pojem mluví sám za sebe. Snažíme se využívat prostředky, které životní prostředí nijak nezatíží. Dbáme hlavně na spolehlivost a nejvyšší kvalitu našich dodavatelů. Zároveň se snažíme, abychom byli cenově dostupní úplně pro každého

Špičková V naší společnosti se snažíme neuvíznout na mrtvém bodě, ale neustále se zdokonalovat a nespokojit se s málem. Zakládáme si na dodržování všech předpisů, a zároveň neustále vylepšovat naší techniku.

Výběr zaměstnanců. Klademe velký důraz na zaměstnace, požadujeme příjemné vystupování s klienty a preciznost provedení práce. Každý náš zaměstnance má také svůj osobní profil, který si může kdokkoliv pohodlně vyhledat v našem kontrolním systému. Je zde přiložen životopis i s fotografii pro lepší ověření.

Internet a publikace. Reklama je v dnešní době nesmírně důležitá. Proto i my se snažíme dostat do podvědomí našich potenciálních zákazníků pomocí facebooku a dalších dostupných soiálních sítí. Zapojili jsme se i do projektů pro střední školy o ekologickém úklidu, což považujeme nejen za skvělou reklamu, ale pokusili jsme se důležitost ekologických úklidů rozšířit i mezi naše mladé spoluobčany.

CERTIFIKÁT. Nejvyšší nabízenou kvalitu jsme podtrhli certifikáty ISO:9001 a 14001. zaručujeme nejen kvalitní postup při úklidových službách, ale především rychlost a cenovou dostupnost.

 
nahoru - eko úklid
/* */