Infolinka: 602 777 287 nebo 273 132 696 E-mail: info@ekobit.cz

"EKO úklid - ekologický úklid."

Kompletní úklid kancelářských prostor

Profesionální úklid je pro nás priorita číslo jedna, ať už Vám uklizíme kanceláře nebo firmu. Důležité jsou pro nás i ty nejmenší detaily, protože víme, že v čistém prostředí se pracuje lépe. Nabízíme kompletní úklid pracovních prostorů, ve kterém provádíme utírání prachu z dostupných míst (skříně, stoly apod.), čištění podlah a koberců, mytí sociálního zařízení (včetně doplnění toaletního papíru, mýdla apod.), čištění radiátorů a jiných topných těles, vynášení odpadků a doplňování sáčků do odpadkových košů, dezinfekce klik, madel a vypínačů. Mytí oken je samozřejmostí, umyjeme Vám všechny druhy oken i ve výškách, včetně žaluzií. Žaluzie vymontujeme, umyjeme speciální kartáčovou metodou přímo u Vás a zpátky zamontujeme. Zvládneme vnitřní i vnější, dokonce i horizontální žaluzie.

green-eco-friendly-cleaning-products

Veškerý úklid provádíme ekologickými prostředky. Dbáme na ochranu přírody a její síla nám pomáhá při čištění všeho nepořádku. Díky naším dlouholetým zkušenostem s ekologickými prostředky uklízíme tam, kde je čistota nejvíc potřeba, v nemocnicích a zdravotnických zařízeních. Jsme držiteli certifikátů ISO 9001 a 14001. Nabízíme úklid nejvyšší kvality.

Není pro nás problém přizpůsobit úklid pracovní době ve vaší společnosti, včetně nočního úklidu.

Pro klienty do 20km od našich poboček nabízíme individuální plán úklidu, který naplánujeme podle Vašich představ. Neváhejte a ozvěte se, těšíme se na spolupráci.

 
nahoru - eko úklid
/* */