Nová refenrce 

 

Do našeho portfolia klientů můžeme přivítat nového klienta Botič o.p.s, těší nás že můžeme i touto cestou pomíhat neziskovkám. 

logo ops bar 1000

 

Garáže

 

Strojové čištění garáží dozrálo do poloviny roka to je jeden z nejideálnějších dnů na strojové čištění, je zejména z důvodu letního provozu a spoustu dovolených, garáže v této době většinou bývají prázdné a tak se nemusíme bát, že se úklid bude týkat pouze poloviny míst. 

P5170044

Pravidelné úklidy

 

naše společnost se hlavně zaměřuje na pravidelné úklidy, které provádí již více jak 20 let, je základ naší práce, proto máme jak informční WEB, tak kontrolní systém úklidu. Bez těchto dvou jistících věcí, by jsme nikdy nedosáhli takového úspěchu, má Vaše úklidová firma, kvalitní kontrolory, nebo aplikace v telefonu? 

175x175bb

Úklidy reprodukčních center

 

Nově jsme zaznamenali nárůst poptávky po pravidelném úklidu i v reprodukčních centrech s radostí můžeme říct, že ke spokojenosti klientu provádíme pravidelný úklid několika nově vzniklých center, tato skutečnost nás velice těší a budeme se snažit tuto úroveň dlouhodobě udržet.

768903

Nový zákazník SAUNIA 

 

Jsme hrdí, že do našeho portfólia můžeme přivít svět saunina, který zajišťuje wellnes a spa centra 4* v Praze a jedenkrát v Liberci, klient byl spokojený s jednáním a dosavadním přístupem. 

sys media 11753

Strojové čištění 

 

Naše společnost DAMA EKO úklid se zamšřuje i na strojové čištění, které velmi napomáhá odstranění velmi usazených nečistot a všech ostatních dlouhodbě neodstranitelných skvrn, kterých se běžným úklidem nemůžeme zbavit. 

05

Mytí oken

 

Již pravidelně jednou ročně naše společnost myje okna na Poliklinice prosek, vedení a pracovníci byli s mytím oken velice spokojení, příští rok se budeme znovu těšit na spoupráci, která nás těší a baví. 

poliklinika

Člennové teamu

 

S potěšením Vám můžeme oznámit, že se naše společnost rozrůstá a nabíráme další členy našeho teamu, momentálně máme dva nové čersvé přírůstky :), paní Ladu a paní Kláru, obě budou pomáhat zlepšit provozní vytížení. Přejeme hodně úspěchů. 

goodbye team

Domácnosti

 

Všichni známe ten pocit když jsme byli děti a přišli jsme ze školy domu do krásně uklizeného bytu, příjemný pocit že? Ten pocit, když víte že je všechno čisté a kvalitně uklizené :). Zkuste si nechat pravidelně uklízet od naší společnosti a zažijte tento pocit opakovaně, jak si jen budete přát. 

home123

Reference - SUE Ryder

 

Naše společnost se může pochlubit s novou spolupráci, kterou jsme navázali se společnosti DOMOV Sue Ryder... Těšíme se na budoucí zážitky s naší společné spolupráce a věříme, že klient bude v dlouhodobém měřítku spokojený a spolupráce bude trvat co nejdéle. 

SUE

Reference - Maxima pojišťovna

 

Nově jsme zahájili spolupráci se společnosti Maxima, která podniká v pojišťovnictví. Věříme že spolupráce bude probíhat bez problémů a všechno bude v pořádku. 

logo maxima

Jednorázovky všeho druhu

 

Zaměřujeme se na jednorázové úklidy všeho druhu, snažíme o generální úklidy, jednorázové čištění garáží, kanceláří, společných prostor obytných domů a mnoho dalších jednorázový úklidů, nebráníme se ani nadstandartním požadavkům, jako jsou sanace sklepů atd. 

jednorazový úklid Brno Praha

Ekologický úklid

 

Naše společnost DAMA EKO úklid, se snaží provádět ekologické úklidy, za použití ekologických prostředků značky STAR eko řady a značky Real green clean, která je velmi šetrná k životnímu prostředí, životní prostředí nám není lhostejné a snažíme se požívat základní kvarteto prostředků, na podlahu, okna, nádobí a sociální zařízení. 

Ekologický úklid

Voskování

 

Slyšeli jste někdy o voskování podlahy? Voskování podlahy je velmi účinnou a krásnou ochranou vaší podlahy, voskování se dá nanášet v podstatě na všechny povrchy, které se nachází buď ve společných prostorech domu, domácnosti, kancelářích, atd... Naše společnost tyto služby provádí s radostí, neváhejte se na nás obrátit s poptávkou ohledně voskování podlahy. 

úklid - voskování

Pravidelný úklid kanceláří

 

DAMA EKO úklid, se zaměřuje i na pravidelné úklidy kanceláří, které provádíme po celé Praze i Brně. Máme již 20 letou zkušenost v této oblasti, snažíme se najímát kvalitní personál, který u nás prochází školením přímo v kanceláří, kde probíhají testovací úklidy. Snažíme se tak zabránit, nabírání nekvalitního personálu. 

úklid kanceláří

Jednorázvé úklidy

 

Jednorázové úklidy provádí naše zkušené party, které provádí GÚ, strojové čištění, mytí garáží, speciální práce, mytí oken, tepování koberců. Stačí se jen zeptat našich obchodních zástupců na zpracování nabídky, náš obchodní zástupce si s Vámi rád domluví schůzku a na místě Vám poradí co a jak ohledně úklidu. 

Jednorázový úklid

Jaro

 

Máme tu opět jaro, venku se začíná pomalu oteplovat, i když zima ještě neřekla své poslední slovo a budeme se těšit na jarní úklidy, které Vám rozjasní váš byt, dům či kancelář, díky našim prostředkům, Vám krásně vaše prostory provoníme. 

Jarní akce na úklid

Výškové práce

 

S příchodem jara, začíná sezóna oken, většinou se okna myjí dvakrát ročně a jedno z těchto období je právě teď. Neváhejte nás kontaktovat ohledně nabídky na mytí oken, naši obchodní zástupci Vám rádi zpracují nabídku přímo Vám na míru. 

mytí oken

Strojové čištění koberců

 

Koberce po zimním období bývají velice znečištěné a před usazováním nečistot hlouběji do vláken koberce zabráníte pouze strojovím čištěním od našich specialistu na strojové čištění koberců. Zkuste kontaktovat naše obchodní oddělení a nechat si udělat nabídku, přímo Vám na míru. 

úklid - strojové čištění

Garáže

 

Garážová stání po zimě bývají velice zašpiněná, proto přichází čas na jejich čištění, kde se společně podíváme na problematické místa, od olejových skvrn a solných fleků atd.., neváhejte tak kontaktovat naše kolegy z obchodního oddělení.

úklid garáže

Jaro

 

Jaro je za dveřmi a sním přichází i jarní úklid, chcete si nechat uklízet pravidelně od naší společnosti, nebo nechat provést generální úklid? Jako úklidová firma, máme speciální prostředky, které si určitě poradí se vším a v případě, že by náš obchodní zástupce zhodnotil, že je potřeba strojové čištění, tak naše společnost disponuje určitě strojovým parkem, který si poradí i s velmi zašlou špínou.

Jaro

Strojové čištění

 

Již je za dveřmi konec zimní sezóny a je potřeba se vypořádat s tím co nám zima během posledních měsíců vyrobila na naší podlaze ať už na schodišti či v kancelářích na koberci. Strojové čištění je nejefektivnější a nejrychlejší cesta, jak odstranit špínu, která se zažrala hluboko, do schodiště. Neváhejte využít, našich služeb a zkuste poptat tuto službu u našich obchodníků.

Vosky - úklid

Mytí oken

 

Po zimě a na začátku jara či léta, je sezóna na mytí oken, nenechávejte mytí oken na poslední chvíli, když budou mít všechny společnosti plno, zkuste u nás poptat tuto službu již teď, my Vám zpracujeme kvalitní cenovou nabídku a ta se dá realizovat na předem domluvený termín, několik dní, týdnů anebo měsíců dopředu, záleží jen na vašem požadavku.

Mytí oknen

Úklid domu

 

Hledáte společnost na úklid společných prostor domu a to včetně garážového stání? Naše společnost je schopná zajistit kompletní servis úklidových pracích, stačí pouze poptat naše obchodníky, kteří se s Vámi spojí, přijedou na místo, společně projdete Vaše představy, na základě, kterých Vám obchodník následně pošle cenovou nabídku. 

úklid domu

Pravidelný úklid hotelů

 

Naše společnost DAMA EKO úklid, se zaměřuje i na pravidelný úklid hotelů a apartmánů, zajistíme komplexní správu úklidových prací a dalších hygienických materiálů, které jsou zapotřebí k chodu hotelu. naše společnost disponuje kvalitním a zaškoleným personálem, který prochází každý rok individuálním školením, věříme že i tento přístup přispívá k lepšímu servisu našich služeb,  které jsou opravdu specifické klient od klienta. Neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení s poptávkou

úklid hotelů

 

Čištění párou

 

Již několikrát, jsme zde psali o parním čištění jeho výhodách a efektivnosti, která z toho plyne, neváhejte vyzkoušet parní čištění, aktuálně dáváme 20% slevu na parní čištění do konce únoru 2017, jsme přesvědčeni, že parní čištění má budoucnost, nejen v oblasti úklidu domácností., ale i v oblasti úklidu kanceláří a průmyslového čištění. Jedná se o velice účinnou cestu, jak vše řádně vyčistit. Zpravidla jde většinou o poslední možné řešení, než dojde k výměně materiálu. 

parní čištění

Pavouci

 

Vadí Vám pavouci? Máme pro Vás řešení, deratizační postřik před jarním a letním obdobím, tento postřik Vás zbaví veškerých nepohodlných škůdců, a chrání jako prevence před vrácením škůdců do starých a osvědčených míst. Tento postřik není člověku nijak nebezpečný, dá se tedy aplikovat za plného provozu například ve společných prostorech domu. 

 úklid pavučin

Úklid domácností

 

Naše spolešnost v poslední době zaznamenala velký zájem o naše služby v oblasti úklidu domácností, chtěli bychom zde zodpovědět několi základních dotazů. Prostředky na mytí si může klient dodávat sám, pokud mu to tak vyhovuje, samozřejmě toto se zohledňuje při vytváření nabídky. Dále poskytujeme výpis z TR, pro větší jistotu u našich klientů. Máme jak české, tak i zahraniční pracovníky, kteří mají bohaté zkušenosti v oblastech úklidu. 

 úklid bytu

Vánoce

 

Nadělte někomu pod stromeček jednorázový úklid. Nemáte představu, jak dlouho by takový úklid bytu mohl trvat, nadělte určitý počet hodin a my Vám vytvoříme dárkový poukaz. Ten vložíte pod stromeček, kde bude napsaný počet hodin, v případě, že by chtěl klient úklid rozšířit, není problém se pak s námi domluvit. 

 

vánoční úklid

Úklid sněhu

 

Naše společnost mimo jiné provádí i úklid sněhu, potřebujete k pravidelnému úklidu úklid chodníku, zajištění posypového materiálu, nebo jiné chemie, obraťte se na naší společnost a my Vám rádi, vše zajistíme. 

 

úklid sněhu

Vánoční Svátky

 

Blíží se nám Vánoce a s tím i spojený předvánoční stres, nestíháte si doma uklidit, ale máte rádi čistotu a pořádek? Zkuste Nás oslovit na naše kontaktním formuláři, který je zde na našich stránkách k dispozici, naši pracovníci jsou velice zkušení v oblasti úklidových služeb i strojového čištění. 

vánoční úklid

 

Silvestr. a Nový rok

 

Máte bar či restauraci a nevíte si rady na nový rok s úklidem? Zkuste kontaktovat naší firmu, která se vše zajistí, jak noční úklid, tak denní úklid, vše zavezeme i včetně prostředků a úklidových strojů. Náš obchodní zástupce Vám rád zpracuje nabídku, dle vaši specifikací. 

úklid restaurací

 

DAMA EKO úklid

 

Hledáte novou úklidovou firmu, kterou na schůzce nezajímají pouze m2, podle kterých si vypočítají cenu, ale následná spolupráce je evidentně podhodnocená a neodpovídá Vaším představám, nechce si od nás udělat cenovou nabídku a míru, tak jak si úklid představujete, rádi s Vámi, vše probereme a na základě vaší představy, Vám vypracujeme cenovou nabídku šitou na míru. Úklid nás baví, proto se snažíme dělat takové cenové nabídky, které kladou důraz na kvalitu úklidu. 

eko úklid

 

Voskování

 

Naše společnost provádí voskování a strojové čištění podlahy, máme v této oblasti bohaté zkušenosti a Rádi Vám nabídneme, veškeré informace, které by Vás případně zajímali, neváhejte tedy kontaktovat naše obchodní zástupce, kteří Vám rádi všechno vysvětlí.  

mytí podlah

 

Strojové čištění a voskování

 

Strojové čištění a voskování, je ideální volba do zimních měsíců, je to protože plocha, která se nechá navoskovat, je chráněna před blátem, sněhem, nebo zbytky sole, které je v zimních měsících v případě, že začne sněžit všudypřítomná.

 

renovace podlah

 

Parní čištění

 

Parní čištění pomáhá opravdu všude, bojuje s plísní, bojuje se zašlými spárami, velice dobře ničí veškeré alergeny, takže parní čištění bychom doporučili každému, kdo chce nechat vyčistit sedačku, či jiné kusy nábytku, které do sebe absorbují každý den, prach a jiné nečistoty.

 

parní čištění

 

Generální úklidy

 

Pře Vánocemi, bude veliká poptávka po generálních úklidech, je tedy potřeba vše objednat dostatečně dopředu, proto se na nás neváhejte obracet s poptávkou, každý náš obchodní zástupce, Vám rád vypracuje kvalitní cenovou nabídku na míru.

 

generální úklid

 

Mytí oken

 

I když už je podzim tady a zima za dveřmi, stále se nám množí dotazy, jestli myjeme okna v těchto měsících, rádi tyto služby poskytujeme celoročně, ale jen pokud nám to počasí dovolí, pokud je průměrná teplota přes den více jak 1 stupeň celsia, můžeme mytí oken zabezpečit. Neváhejte nás tedy kontaktovat, přes náš formulář. 

 

mití oken

 

Zima je za dveřmi

 

Již se nám pomalu blíží zima, čas sněhů, dešťů a bláta. Jestli stále nemáte zajištěný váš pravidelný úklid, je možná na čase s tím něco začít dělat. Naše společnost se zabývá pravidelným úklidem, domů, kanceláří, showroomů, společných prostor obchodních center, garáží či dalšími speciálními úklidy. 

 

úklid sněhu

 

Úklid garáží

 

Strojové čištění garáží je opět aktuální, díky tomu, že se nám blíží zimní sezóna jak víme sůl je opravdu nepříjemný protivní, není nic horšího, než když vystoupíte z auta po tom, když jste se vyhnuli veškerým záludnostem, které číhají na každém rohu, a vystoupíte v garáži u sebe doma do koncentrované kaluže soli. Zkuste tomu předejít pravidelným úklidem kanceláří. 

 

Garáže

 

Koberce a strojové čištění

 

Strojové čištění koberců, jedná se opravdu o velice efektivní čištění koberců a jejich renovaci, nejenom, že se kobercům opět vrátí barva, ale extrakčním mytí a jejich impregnací, se dají chránit před zátěží, které budou vystaveny v období zimy.

 

koberce

 

Pravidelný úklid

 

Naše společnost se specializuje na pravidelný úklid kanceláří, které provádíme, více jak dvanáct let, máme bohaté zkušenosti v této činnosti a jsme velice přizpůsobivý. Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou na pravidelný úklid kanceláří. 

 

clean-571679 960 720

 

Reference

 

Metropolitní kapitula SV Víta, s naší společností uzavřela smlouvu o pravidelném úklidu, klient je velice spokojený s prováděným úklidem, jsme velice rádi za tak zvučného klienta, který mohl obohatit naše portfolio klientů. 

 

SV Vít

 

Domácnosti

 

V poslední době, jsme se na internetu dočetli o tom, jak nebezpečné může být si pořídit paní k sobě domů na pravidelný úklid, za naší společnost můžeme s klidným svědomím říct, že se jedná pouze o „bublinu“, my jsme nikdy neměli problém, který by se týkal bezpečnosti a na všech domácnostech probíhají úklidy bezproblémově. 

 

sl 1

 

Úklid po vystěhování

 

Potřebujete úklid po vystěhování, nebo před nastěhování? Neváhejte se na nás obrátit naše společnost, se specializuje i v oblasti jednorázových úklidů, ničeho se nebojíme a s chutí zvládneme všechno. V případě zájmu neváhejte vyplnit, náš objednávkový formulář. 

 

500 F 92778873 w2ODr6QQ9iq0lUyBPJxJqiI24kyXZPWM

 

Postřik na pavouky

 

Ano naše společnost se v rámci jednorázových úklidů zabývá a i postřikem proti pavoukům v SVJ A BD. Ten postřik slouží o odstranění pavouků, kteří se schovávají ve spárách a zároveň i k prevenci a jejich opětovnému vrácení. 

 

456

 

Další významný klient

 

Pro našeho klienta hotel Four Season, jsme prováděli kompletní úklid prostor, po kompletní rekonstrukci spodního patra. Klient byl s průběhem prací velice spokojený a my jsme měli to potěšení spolupracovat s odborníky ve svém oboru. 

 

FS

 

Generální úklid RD a domáctnosti

 

Nezabýváme se pouze pravidelnými úklidy, ale také i jednorázovými úklidy, všeho druhu, můžete u nás objednat, voskování podlahy, strojové čištění garáží, strojové čištění schodiště a jeho impregnaci, nebo generální úklidy všechno druhu. Vyzkoušejte náš objednávkový formulář. 

 

RD

 

Provozní manažer - Brno

 

V Brně se náš team rozrostl o nového člena Libora Krause, který je velice zkušený ve svém oboru a to v oblasti úklidových služeb. Jsme rádi, že do našeho teamu můžeme Libora, přivítat. 

 

IMG 20160713 130153

 

Prázdniny

 

Každý náš klient je spokojený, protože mu šetříme čas, pravidelný úklid nemusí být pouze v kancelářích, nebo firemních prostorech, ale i v domácnostech. Zejména pokud máte malé děti, o které se je potřeba starat a chcete si užít i nějaký ten čas pro sebe, naše paní k práci přistupují s klidem a pochopením. Zkuste nás kontaktovat, přes objednávkový formulář. 

 

Domáctnost

 

Další významn klient do našich referencí, se přiřadila firma METROSTAV

 

Jako dalšího výnzamného klienta, který se zabývá  výstabou bytových jednotek, jsme vyhráli výběrové řézení na postavební úklid, který probíhá na Praze 5, kousíček od Švédské rezidence. 

 

crop-988954-f201311221033401

Parní čištění schodiště

 

Velice rádi se s Vámi podělíme o poslední speciální úklid u našeho klienta, který si u nás objednal strojové parní čištění, kde j ekrásně vidět rozdíl před a po, díky páře jsme opravu schopni vyčistit, všechny hrubší místa, jakou jsou právě protiskluzové pásky na mramorovém schodišti. 

 

20160617 152356

 

 

Nové prostředky značkx STAR EKO

 

S novým rokem přicházejí i nové prostředky, po nějaké době a celkovém honocení nových prostředků přichází opět  změna, již v minulisti jsme používali prostředky STAR a byly jsme snimi spokojení, ale z důvodů zelené chemie, jsme přesli  na značku Real Green, ta se nám až tak neosvědčila a tak přecházíme opět ke značce STAR, která má novou eko řadu. 

everstar-uklid-sada

 

Ve vzduchu je cítit jaro!

 

 

Ano, svěží jaro je cítit ve vzduchu a my chceme mít stejně svěží pocit v našem bytě. Proto bychom vám rádi nabídli naše služby na jarní ekologický úklid. Uklízíme pouze s ekologickými čistícími prostředky a na základě vašeho přání. Náš specializovaný tým se zaměřuje i na větší a pravidelné úklidy. Pokud tedy chcete ekologický úklid, kontakt najdete na našich webových či facebookových stránkách DAMA EKO úklid. A  váš dům začne dýchat svěžím jarem!

 

Jarní akce

 

Strojové čištění

 

Naše firma DAMA EKO úklid nabízí strojové čištění v garážích, společných prostor a schodiště. Strojové čištění je speciální technologie užívaná pro prostory, které jsou nejvíce v kontaktu s nečistotou. Díky parnímu extraktoru vyčistíme tyto prostory a následně vám je i navoskujeme. Využijte naší nabídky a kontaktujte nás pro strojové čistění. 

 

 

Garáže po zimě

 

Zimní období bývá na údržbu garáží nejhorší. Proto je potřeba s příchodem jara nevynechat kvalitní úklid a připravit se na novou sezonu. Naše firma DAMA EKO úklid si díky strojovému čištění poradí s nečistotou a usazenou solí. Nabízíme i pravidelné úklidové služby pro vaše garáže, schodiště i ostatní prostory. Kontaktuje nás a odborní poradci vám poradí ten správný způsob pro zářivý vzhled vaší garáže.

 

 garáže

 

Velký úklid

 

Naše firma DAMA EKO úklid se zaměřuje na generální úklidy. Díky našemu specializovanému týmu a technice jsme schopni generálně uklidit jakékoliv typy prostorů. Uklidíme váš byt nebo kancelář. Speciální strojové čištění je vhodné pro schodiště a společné prostory v domech. Kontaktujte naši firmu a nechte generální úklid na nás!

 

Jaro

 

Sleva na úklid

 

DAMA EKO úklid má speciální nabídku na pravidelné úklidy, a kdy jindy začít s pravidelným úklidem než na právě na jaře! Náš tým uklízí pomocí šetrných ekologických prostředků. Uklidíme jakékoliv prostor od bytu po funkční halu. Pokud chcete využít naší speciální akce na pravidelný úklid kontaktujte nás!

 

Velky úklid

 

Kvalitní úklid

 

Hledáte spolehlivou společnost, která vám zajistí kvalitní a především rychlý úklid kanceláří? Společnost DAMA úklid je tou pravou volbou pro vás. Pro neutuchající zájem o naši firmu jsme rozšířili naší nabídku o nové služby, konkrétně o specializovaný úklid kancelářských prostor. V případě vašeho zájmu nás kontaktujte na našich facebookových stránkách či na přiloženém telefoním čísle. A nezapomeňte naším heslem je nejen bezkonkurenční rychlost ale především kvalita odvedené práce.

 

1 

 

 

PF 2016

 

Rok se s rokem sešel a i naše společnost DAMA úklid se přidává, a přeje vám krásné prožití Vánočních svátků a především bohatého Ježíska. Chtěli bychom poděkovat za přízeň našim stávajícím klientům a do následujícího roku si přejeme ještě spoustu budoucích, a věříme, že i stejně spokojených zákazníků.

 

novorocni-prani-pf-2016-krajina-251

 

Práce na HPP

 

Už nechceš jen nahodné brigády, ale praci na HHP?  Společnost DAMA úklid hledá do svého humorem nabitého týmu novou, usměvavou kolegyni.  Neváhej a kontaktuj nás na přiloženém telefoním čísle 725 873 233 nebo na emailové adrese. PS: vaše fotografie vítana.

 

5565f876915f69d049e50b00

 

Nová spolupráce s AVES

 

Po nespočtu dotazů na úklidy kancelářských prostor, jsme se rozhodli vašim návrhům vyhovět a nově jsme rozšířili nabídku. Navázali jsme jedinečnou spolupráci se společností AVES, která se specializuje na úklid kanceláří. Pro společnost AWIS úklid není nic nevyřešitelným problémem.

60709022

 

Spolupráce s EYELEVEL

 

Ano jsme to právě my, AWIS úklid, komu se podařilo zvítězit ve výběrovém řízení o nejspolehlivější a nejkvalitnější firmu pro společnost EYELEVEL. Doposud jsme pro tuto společnost pouze zajišťovali úklid jejich kancelářských prostor, nyní se nám podařilo uzavřít a následně i podepsat se společností dlouhodobou spolupráci stvrzenou smlouvou.

 

screen shot 2015-05-27 at 11.51.48

 

Postavební úklid 

 

Naše společnost AWIS úklid se nově soustředila na po rekonstrukční úklid kanceláří. Na přiložených fotografiích můžete vidět dokončení před kolaudačního úklidu. Úklid byl proveden bez sebemenších komplikací. Majitel byl při předání nadmíru spokojen. Spolupráce a následná komunikace s majitelem kanceláře proběhla bez problému a následná budoucí spolupráce je pro nás tou největší pochvalou za odvedenou práci.  Společnost Strabag je naším velmi významným klientem, proto jsme velice rádi, že se nám vše podařilo dokončit ve stanoveném termínu  a kvalita práce byla na profesionální úrovni, jak jsme dostali potvrzeno na předávacím protokolu.

 

strabag logo01 big

 

 

image1

 

Úklid po stavbě

 

Naše společnost, se domluvluvila na spolupráci se společností GEMO, která zajišťovala výstavbu nové mezifakultní budovy pro Českou zemědělskou univerzitu.

 

czu-ceska-zemedelska-univerzita-v-praze-p198536z265474u

 

Kobercový extraktor

 

Nákupo nového kobercovéh extraktoru, který je na velice profesionální úrovni, nám dává další možnosti v oblasti profesionálního úklid kanceláří, který provádíme, jak pro svoje stávající klienty, tak pro jednoráové úklidy, koberce se však nemusíejí uklízet pouze v kancelářích, ale v domácnostech, obchodech, bytech, společných prostor atd...

 

11931200 popup

 

Novinka, parní extraktor

 

 

Naše společnost AWIS úklid, rozšiřuje svůj sortiment o strojový park. Naší novinkou je strojový úklid na velké znečištění podlah a koberců. Naši nabídku strojů jsme obohatili o nový parní extraktor. Ten si poradí i s tou největší špínou včetně nevzhledných a špínou zašlých koberců. Zároveň ničí bakterie a roztoče. Poradí si však i s mastnotou v kuchyni, na dlažbě, zabraňuje vytvoření plísně na omítkách a to vše bez přidaných chemikálii.

 

 

 vyr 467Nilfisk-ALTO-SDV-4500 L1

Pomoc pro útulek!

 

Pojem životní prostředí je v dnešní době poměrně často skloňováno. Sami si neuvědomujeme jak je pro nás důležité. Proto se naše společnosti DAMA EKO úklid a AWIS rozhodly udělat dobrý skutek a pomoci těm, kteří to v životě neměli lehké a naši pomoc si zasouží. Tento měsíc naše volba padla na kočičí útulek ve Skrýšově na Vysočině. Jako pomoc jsme se rozhodli jim darovat několik čistících prostředů pro zkvalitnění jejich života. Snažíme se posílit i důvěru naší firmy, proto jsme se rozhodli zajet do útulu osobně. Majitelka útulku byla naší návštěvou potěšena a s nefalšovanou radostí od nás přípravky převzala. Jsme velice rádi, že lidé se srdcem na pravém místě, kteří nezištně pomáhají opuštěným a bohužel i často znetvořeným zvířatům stále existují..


 

Útulek

 

Nové prostředky 

 

Pro dlouhodobou nespokojenost se naše společnost rozhodla pro změnu dodavatele čistících prostředků. Čistící prostředky využíváme v našem ekologickém úklidu. Nový dodavatel nás překvpil zejména vysokou účinností čistících prostředků a především i novou technikou. Na základě skutečností, které jsme měli možnost na vlastní kůži prověřit, ale i díky skvělým recenzím jsme se rozhodli uzavřít nový kontrakt a obměnit náš stávající sortiment.

 

Real profi skupina

 

Letáková akce společnosti DAMA EKO úklid

 

 

Spousta lidí v dnešní době má na svých poštovních schránkách cedulku Nevhazovat reklamní letáky, proto jsme vás chtěli kontaktovat touto cestou, a dát vám vědět o našich připravovaných akcíích, aby jste o to nebyli ochuzeni. Jedná se o akci na pravidelně prováděné úklidy se spoustou zajímavých výhod. Pokud vás vidina lukrativních benefitů v rámci vašeho ekologického úklidu zaujala, neváhejte a kontaktujte nás, akce není nekonečná. A znáte to, kdo zaváha.....

 

 

ujf

 

Hledáte jeden důvod proč DAMA EKO úklid? My vám jich dáme hned 5. 

 

  1. EKOLOGIE, tento pojem mluví sám za sebe. Snažíme se využívat prostředky, které životní prostředí nijak nezatíží. Dbáme hlavně na spolehlivost a nejvyšší kvalitu našich dodavatelů. Zároveň se snažíme, abychom byli cenově dostupní úplně pro každého

  2. Špičková V naší společnosti se  snažíme neuvíznout na mrtvém bodě, ale neustále se zdokonalovat a nespokojit se s málem. Zakládáme si na dodržování všech předpisů, a zároveň neustále vylepšovat naší techniku.

  3. Výběr zaměstnanců. Klademe velký důraz na zaměstnace, požadujeme příjemné vystupování s klienty a preciznost provedení práce. Každý náš zaměstnance má také svůj osobní profil, který si může kdokkoliv pohodlně vyhledat v našem kontrolním systému. Je zde přiložen životopis i s fotografii pro lepší ověření.

  4. Internet a publikace. Reklama je v dnešní době nesmírně důležitá. Proto i my se snažíme dostat do podvědomí našich potenciálních zákazníků pomocí facebooku a dalších dostupných soiálních sítí. Zapojili jsme se i do projektů pro střední školy o ekologickém úklidu, což považujeme nejen za skvělou reklamu, ale pokusili jsme se důležitost ekologických úklidů rozšířit i mezi naše mladé spoluobčany.

  5. CERTIFIKÁT. Nejvyšší nabízenou kvalitu jsme podtrhli  certifikáty ISO:9001 a 14001. zaručujeme nejen kvalitní postup při úklidových službách, ale především rychlost a cenovou dostupnost.

 

 skladaci-letak-Dama

 

Historie

 

Společnost DAMA je na trhu již dlouhých 20 let, což samo o sobě svědčí o jejich kvalitách. Za to však především vděčí své mateřské společnosti AWIS úklid. Se speciálním a kvalitním úklidem je často spojeno i používání přípravků s vysokým obsahem chemických látek, proto se právě DAMA úklid již delší dobu zaměřuje na ekologický úklid, který nezatěžuje životní prostředí, která je pro nás na prvním místě. Díky naší velké snaze a zveřejňování nových příspěvků na facebooku jsme se stali snadno zapamatovatelnou firmou a snáze jsme se prosadili na trhu s ekologickým úklidem.  

 

3291f2d

 

Super, akce

 

Měsíc březen se nese v duchu nejlepších akcíí a to nejen pro stálé klienty. Nově jsme si pro vás připravili 50% slevu na první fakturaci pro nové klienty. Ale nebojte, nezapomněli jsme ani na naše stávající klienty. Připravili jsme si pro vás spoustu vychytaných slevových kupónů. Snažíme se i o vaše kulturní a společenské, ale i sportovní vzdělávání, proto si v naší nabidce můžete vybrat co je vašemu srdci nejblíže.

 

Čisté ozvduší

 

Pravidelný úklid  prováděný s ohledem na životní prostředí. Myslíte si, že je to vtip? Nikoliv . Životní prostředí je nestále zatěžováno různými výpary z aut, nebo se do ovzduší dostává právě z nekvalitních čistících prostředků. Udělejme svět pro naše děti alespoň trošku čistčí a to především díky novým mycím technikám. Používejte přípravky s ochranými filtry, které neprodukují do ovzduší tolik škodlivin. Uvidíte sami, že uklízení bude nejen pohodlnější, ale uděláte i něco pro sebe. Zbavíte se respiračních problémů a neutuchajících bolestí hlavy způsobných nebezpečnými látkami uvolňujících se do ovzduší.

green-eco-friendly-cleaning-products b0304ebac6acce9d32ce30deaff5d6b2

 

 

 

 

 

 
nahoru - eko úklid
Chci více informací
Jméno a příjmení (*)
Neplatný Vstup
Telefon (*)
Neplatný Vstup
Email (*)
Neplatný Vstup
Vaše zpráva (*)
Neplatný Vstup
Odeslat

 Eko úklid © 2017