Čištění koberců
Bratislava

Co vám nabízíme

Na čištění koberců jsme specialisté. Staré a několik let nečištěné koberce nemusíte vyhazovat a nahrazovat novými, stačí pouze lepší péče o ty stávající. U nás čištění probíhá mokrou cestou, za pomocí speciálních ekologických čistících prostředků a extraktoru. Povrchovým luxováním koberců se zbavíte nečistot a nepořádku, ale usazenou a časem zabředlou nečistotu nevysajete. Koberec časem začne blednout a ztrácet barvu a v ten moment jej dokážeme stále zachránit. Podívejte se na naši práci.

Profesionální výsledek
levně a rychle

Netvrdíme, že umíme zázraky, ale pokud se pustíme do boje s několikaletou nečistotou, patříme na stranu vítězů a to za lidovou cenu. Hlavním důvodem, proč řada lidí stále otálí s nákupem nového koberce je cena. To nebude nutné, s námi dokonce ušetříte!

Díky našemu prověřenému postupu jsme schopni odstranit skvrny i jiné nečistoty, které sužují vaše koberce. V průměru si účtujeme za 1 m2 16,- Kč. Fotografie prezentují následné porovnání před a po zásahu.

Práce šlechtí a nás dvojnásobně. Podívejte se na naše další služby, jako například renovace parket nebo úklid kanceláře i domácnosti. Čištění koberců zahrnuje také odstranění a redukce skvrn a fleků z koberců a čistících zón, odstranění vosků z koberců, odstranění silných zvířecích znečištění a pachů, čištění koberců v kancelářích a odstranění cestiček a map, desinfekce a čištění koberců, odstranění mastnot a nečistot z koberců včetně aplikace ochranných impregnací proti špíně a vodě

Objednávka

Objednávka čištění koberců a impregnace koberců předchází začátku naší vzájemné spolupráce. Je vhodné čištění koberců objednávat v dostatečném předstihu, alespoň týden předem. Nejvhodnější forma objednávky čištění koberců a komplexní zjištění informací je preferováno prostřednictvím e-mailové objednávky či telefonické specifikace. V případě Vašeho detailního výčtu informací je naše firma pro Vás obratem schopna připravit a vypracovat předběžnou cenovou nabídku či rozpočet. V případě telefonického kontaktu se samozřejmě budeme ptát na několikero pro nás podstatných informací:

  • Adresa a lokalita místa
  • Plocha koberce a rozsah znečištění
  • Materiál a typ koberce
  • Doplňkové služby – klepání, impregnace
  • Čas a preferovaný termín realizace

Poptávkový formulář

* Všechny položky označené hvězdičkou je nutno vyplnit pro správné odeslání kontaktního formuláře