Profesionální čištění koberců Bratislava

Na čištění koberců jsme specialisté. Staré a několik let nečištěné koberce nemusíte vyhazovat a nahrazovat novými, stačí pouze lepší péče o ty stávající. U nás čištění probíhá mokrou cestou, za pomocí speciálních ekologických čistících prostředků a extraktoru. Povrchovým luxováním koberců se zbavíte nečistot a nepořádku, ale usazenou a časem zabředlou nečistotu nevysajete. Koberec časem začne blednout a ztrácet barvu a v ten moment jej dokážeme stále zachránit. Podívejte se na naši práci.

ref 005 l

Rychlost. Kvalita. Výsledkek.

Netvrdíme, že umíme zázraky, ale pokud se pustíme do boje s několikaletou nečistotou, patříme na stranu vítězů a to za lidovou cenu. Hlavním důvodem, proč řada lidí stále otálí s nákupem nového koberce je cena. To nebude nutné, s námi dokonce ušetříte!

Díky našemu prověřenému postupu jsme schopni odstranit skvrny i jiné nečistoty, které sužují vaše koberce. V průměru si účtujeme za 1 m2 16,- Kč. Fotografie prezentují následné porovnání před a po zásahu.

ref 003 l

Práce šlechtí a nás dvojnásobně. Podívejte se na naše další služby, jako například renovace parket nebo úklid kanceláře i domácnosti. 

 
nahoru - eko úklid

 Eko úklid © 2018