Mytí oken a
žaluzií Bratislava

Co vám nabízíme

Nabízíme mytí oken, žaluzií, parapetů v Bratislavě a okolí. Jsme profesionálové s mnohaletými zkušenostmi a ke své práci používáme výhradně ekologické čistítí prostředky, které jsou šetrné k lidskému zdraví i k přírodě. Postaráme se o to, aby vaše okna byla jako nová. Znečištěná eurookna, špaletová, dřevěná a plastová okna tak budou krásně průhledná včetně parapetů. Sami provádíme demontáže i montáže, abychom dokonale vyčistili žaluzie. Mytí probíhá přímo u vás a to kartáčovou metodou.

Kancelářské a výškové mytí

Příliš velkým soustem pro nás není ani mytí oken v rozsáhlých kancelářských prostorácha nebo zdravotnických zařízeních. Pro mytí oken disponujeme i výškovou plošinou nebo horolezci, takže bez problémů zvládneme i mytí prosklených stěn ve špatně přístupných místech.

Mytí horizontálních žaluzií

Kromě mytí oken zajišťujeme také čištění horizontálních žaluzií, kde se kvůli velké celkové ploše žeber během používání usazuje mnoho nečistot a je téměř nemožné je bez správné techniky vyčistit.

Cena za mytí oken a žaluzií

Cena se standardně pohybuje kolem 8.50 Kč za m2 nebo 135 Kč za hodinu. Používáme pouze ekologické čistící prostředky, které jsou šetrné k lidskému zdraví a hlavně přírodě.

Poptávkový formulář

* Všechny položky označené hvězdičkou je nutno vyplnit pro správné odeslání kontaktního formuláře