Infolinka: 602 777 287 nebo 273 132 696 E-mail: info@ekobit.cz

"EKO úklid - ekologický úklid."

Profesionální a ekologický úklid domů, domácností a bytů Bratislava

Nabízíme ekologický domácností v Bratislavě a okolí. Profesionální úklid s důrazem na detaily a čistotu. Postaráme se o váš byt nebo dům, naše hospodyně s mnohaletou praxí odvádějí opravdu prvotřídní práci, budete se proto až divit, jaké zázraky zvládnou.

Kromě samotných domácnostní nabízíme i úklid panelových i činžovních domů. Detaily jsou pro nás klíčové stejně jako výsledná čistota. Abyste měli o našich činnostech přehled, používáme speciální informační systém. Díky tomu budete mít přehled o tom, jaké ekologické čistící prostředky naši pracovníci používají a dále aktuálním stavu úklidu. Dozvíte se, kdo konkrétně úklizel vaši domácnost a jaké byly kroky. V aplikaci pro Android nebo přímo ve webovém rozhraní budete mít přehled i o fakturaci.


EKOBIT - Ekologické úklidy bytů

Úklid domácností, domů a bytů Bratislava

Naše profesionální hospodyně vám zaručí dokonalý úklid domácnosti. Můžete si v klidu odjet s rodinou na výlet a až se vrátíte, budete si připadat jako v novém.

Základní úklid zahrnuje luxování koberců, mytí podlah, oken a parapetů, utírání prachu, čištění a dezinfekci koupelny, toalety.

Pokud budete mít zájem o nadstandardní služby: praní a žehlení prádla, nákup, venčení psa a další služby.

Vše je na individuální dohodě dle vašich představ, možností a požadavků.

Pospíchej, ale pomalu.

Naše motto o nás může leccos napovědět. Preciznost, důraz na detail, kvalita a péče. Abychom si svou prací byli 100% jistí a dali tak ruku do ohně za výsledek, snažíme se postupovat především efektivně

  • Kompletní úklid domácnosti o rozloze 100 m2 nám zabere maximálně 2,5 hodiny.
  • Generální úklid o rozloze 50 m2 zvládneme přibližně za 6 hodin.

Při úklidu domácnosti nedojde k narušení chodu domácnosti ani soukromí, po domluvě s majitelem jsme schopni vyhovět potřebám a rozdělit úklid na 2x3 hodiny.


EKOBIT - Ekologické úklidy bytů

 
nahoru - eko úklid
/* */