Čištění koberců
Brno

Co vám nabízíme

Čištění koberců provádíme mokrou cestou pomocí extraktoru a speciálních ekologických čistících prostředků. Dokážeme odstranit nečistoty a nepořádek všeho druhu. Uklízením a luxováním zbavíte koberec pouze povrchových nečistot, ty ostatní se vsáknou a usadí do koberce. Koberec s odstupem času začíná blednout a ztrácet barvu. V ten moment nejčastěji přicházíme my, abychom váš koberec znovu oživili a navrátili do prvotní podoby.

Profesionální výsledek
levně a rychle

Díky našemu prověřenému postupu jsme schopni odstranit skvrny i jiné nečistoty, které sužují vaše koberce. V průměru si účtujeme za 1 m2 16,- Kč. Fotografie prezentují následné porovnání před a po zásahu.

Plísně

Plísně se v koberci tvoří při vyšší teplotě a vlhkosti. Při mokrém čištění schne koberec cca 8 hodin. Pokud při čištění použijete běžný prostředek může více uškodit než pomoci. Je nutné ověřit jaké prostředky používá úklidová firma. Při mokrém extrakčním čištění používáme antibakteriální a fungicidní prostředek. Antibakteriální prostředek odstraní riziko vzniku plísní po čištění koberce.

Podle hygienické stanice je lepší se mokrému čištění vyhnout pokud, není možné koberec a podklad úplně vyschnout. Při nedokonalém vyschnutí koberce mnohou vznikat plísně. Právě plísně a bakterie z koberců mohou vést k dlouhodobým onemocněním dětí i dospělých.

Proto všem našim zákazníkům a klientům doporučujeme o koberec pečovat, jelikož může být hnízdem nemocí a zbytečných alergenů, které nám mohou komplikovat život. Máte zájem o komplexní úklid kanceláří, domácnosti? Neváhejte nás kontaktovat.

Poptávkový formulář

* Všechny položky označené hvězdičkou je nutno vyplnit pro správné odeslání kontaktního formuláře