Infolinka: 602 777 287 nebo 273 132 696 E-mail: info@ekobit.cz

"EKO úklid - ekologický úklid."

Čištění koberců Brno

Čištění koberců provádíme mokrou cestou pomocí extraktoru a speciálních ekologických čistících prostředků. Dokážeme odstranit nečistoty a nepořádek všeho druhu. Uklízením a luxováním zbavíte koberec pouze povrchových nečistot, ty ostatní se vsáknou a usadí do koberce. Koberec s odstupem času začíná blednout a ztrácet barvu. V ten moment nejčastěji přicházíme my, abychom váš koberec znovu oživili a navrátili do prvotní podoby.


úklid koberců ekologickým způsobem

Profesionální výsledek levně a rychle

Díky našemu prověřenému postupu jsme schopni odstranit skvrny i jiné nečistoty, které sužují vaše koberce. V průměru si účtujeme za 1 m2 16,- Kč. Fotografie prezentují následné porovnání před a po zásahu.


úklid koberců ekologickým způsobem

Plísně

Jak už bývá zvykem, plíseň se začíná tvořit při vyšší teplote a vlhkosti. Při mokrém čištění koberce, samotný koberec schne cca 8 hodin. Pokud na vyčištění koberce použijete běžný způsob čištění, můžete více uškodit než si pomoci. Je nutné ověřit jaké postupy a prostředy používá úklidová firma. My využíváme ověřené a 100% funknční prostředky určené přímo na čištěn í koberců.

Podle hygienické stanice je lepší se mokrému čištění vyhnout pokud, není možné koberec a podklad úplně vyschnout. Při nedokonalém vyschnutí koberce mnohou vznikat plísně. Právě plísně a bakterie z koberců mohou vést k dlouhodobým onemocněním dětí i dospělých.

Výhody pravidelného češtění koberce eko

Proto všem našim zákazníkům a klientům doporučujeme o koberec pečovat, jelikož může být hnízdem nemocí a zbytečných alergenů, které nám mohou komplikovat život.

Máte zájem o komplexní úklid kanceláří, domácnosti? Neváhejte nás kontaktovat.

 
nahoru - eko úklid
/* */