Mytí oken a
žaluzií Brno

Co vám nabízíme

Mytí žaluzií a oken probíhá profesionálně a ekologicky. Silou ekologických čistících prostředků vás zbavíme znečištěných - eurooken, špaletových, dřevěných a také plastových oken. Kromě mytí samotných oken umyjeme vnitřní i venkovní parapety a také horizontálně i vertikálně vyčištíme žaluzie včetně montáže i demontáže (externí x interní). Mytí probíhá u zákazníka a to kartáčovou metodou.

Kancelářské a výškové mytí

Příliš velkým soustem pro nás není ani mytí oken v rozsáhlých kancelářských prostorácha nebo zdravotnických zařízeních. Pro mytí oken disponujeme i výškovou plošinou nebo horolezci, takže bez problémů zvládneme i mytí prosklených stěn ve špatně přístupných místech.

Mytí horizontálních žaluzií

Kromě mytí oken zajišťujeme také čištění horizontálních žaluzií, kde se kvůli velké celkové ploše žeber během používání usazuje mnoho nečistot a je téměř nemožné je bez správné techniky vyčistit.

Cena za mytí oken a žaluzií

Cena se standardně pohybuje kolem 8.50 Kč za m2 nebo 135 Kč za hodinu. Používáme pouze ekologické čistící prostředky, které jsou šetrné k lidskému zdraví a hlavně přírodě.

Poptávkový formulář

* Všechny položky označené hvězdičkou je nutno vyplnit pro správné odeslání kontaktního formuláře