Infolinka: 602 777 287 nebo 273 132 696 E-mail: info@ekobit.cz

"EKO úklid - ekologický úklid."

Jsme EKOlogická úklidová firma

Naše společnost se zabývá komplexními úklidovými službami v Praze, Brně, Bratislavě a přilehlých lokalitách těchto měst. Nabízíme úklidové služby na špičkové úrovni s využitím těch nejmodernějších technologií. Díky těmto skutečnostem dokážeme nabídnout našim zákazníkům efektivnější řešení a zároveň udržet kvalitu i cenu.

Tým EKOBTI - Ekologický úklid

Historie naší úklidové firmy

Úklidová firma EKOBIT je společností, jejíž historie sahá až do roku 1992. Za tuto dlouhou historii jsme vybudovali silné zázemí, rozsáhlý strojový park, pobočkama v Praze, Brně a Bratislavě, vlastní kontrolní online systém, ale také efektivní systém práce a komunikace nejen mezi námi, ale především s klienty. Dnes se můžeme pyšnit velmi bohatými zkušenostmi, které máme podložené více jak 300 stálými a spokojenými zákazníky. Firma také řadu let disponuje mezinárodními certifikáty ISO 9001 - systém managementu jakosti a ISO 14001 - environmentální management a snižování dopadů naší činnosti na životní prostředí. Tyto certifikace jsou pro naše klienty zárukou kvalitně odvedené práce s důrazem na ochranu životního prostředí.

Vize


Nabídnout zákazníkům ekologické řešení a zároveň udržet kvalitu i cenu.

Vytvářet lidem lepší podmínky pro jejich práci i bydlení.

Motto


Nabízíme více než jen úklid

 

Nabízíme více než úklid

Důležitá je vždy oboustranná spokojenost, a té lze docílit pouze v případě, že nabídnete svým klientům něco, co ostatní nemohou. My nabízíme našim klientům mimo ekologického úklidu navíc také online kontrolní systém kvality, špičkový a prověřený personál a mnoholeté zkušenosti.

Mise


Ekologie na prvním místě

Kontrola kvality online přes internet

Kvalitní a prověřený personál

Ekologie na prvním místě

K úklidu využíváme výhradně ekologicky šetrné přípravky od značek FROSCH a Winni´s, které si umí poradit se všemi druhy nečistot a přitom jsou maximálně šetrné ke všem druhům povrchů, k přírodě i lidskému zdraví. Obsahují totiž látky, které se v přírodě snadno rozkládají.

Ekologický úklid
 
Úklid s přehledem

Kontrola kvality online přes internet

Stálým klientům naší úklidové firmy, kteří vyžadují pravidelný úklid, poskytujeme zdarma online kontrolní systém. Prostřednictvím tohoto systému mohou sledovat stav a časovou náročnost úklidových prací. Naši pracovníci totiž každou zakázku dokumentují a ihned posílají online report včetně fotografií. Tyto reporty o kvalitě provedeného úklidu si pak mohou naši klienti zkontrolovat v administraci našeho systému, a to nejen na stolním počítači či notebooku, ale také na tabletu nebo chytrém telefonu.

 

Kvalitní a prověřený personál

Kvalitní a prověřený personál je srdcem celé firmy. Uchazeči o práci v naší úklidové firmě procházejí velmi pečlivými interními testy a prověrkami. Vždy chceme znát prokazatelný životopis a dosavadní pracovní historii potenciálního zaměstnance. Tyto informace si můžete přečíst v našem kontrolním systému, ve kterém má každý pracovník svůj osobní profil s fotografií a životopisem.

Čisto i v přírodě - ekologický úklid

Zařídíme každý úklid.

úklid kanceláříúklid domácnostístrojový úklidúklid zdravotnictví
 
nahoru - eko úklid
/* */