Infolinka: 602 777 287 nebo 273 132 696 E-mail: info@ekobit.cz

"EKO úklid - ekologický úklid."

Budujte svoji kariéru!

Hledáte práci v moderní firmě a v super kolektivu? Neváhejte nám napsat! Níže vypsané nabídky jsou vždy aktuální. Začněte pracovat s moderními stroji a moderní technologií.

Volné pracovní místo uklízečka

Chcete se stát paní na úklid?

Hledáme do našeho pracovního kvalitní a spolehlivé pracovníky úklidových služeb, kteří budou uklízet známe lokality. Výplata na základě odvedené práce a odpracovaných hodin až 150kč/hod. Práce může být na částěčný úvazek a i na plný úvazek. Práce je vhodná pro každého, naše priorita je, aby byl pracovník spolehlivý. Lokality úklidu domácnosti, kanceláře, společné prostory domů, žehlení, praní, atd. Pro bližší informace volejte na číslo 222 531 106 nebo napište e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Budeme se těšit na setkání s vámi.

 

Volné pracovní místo mistr úklidů

Hledáme mistra úklidu pro práci s těžkými stroji

Hledáme mistra úklidu, který bude pracovat s nejnovějšími stroji pro úklid (např. leštící stroj na parkety). Nabízíme možnost kvalitního výdělku na plný nebo poloviční úvazek. Hledáme spolehlivého muže, který se nebojí práce. Nabízíme až 190kč/hod při kvalitní a rychlé práci. Pro bližší informace volejte na číslo 222 531 106 nebo napište e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Budeme se těšit na setkání s vámi.

 
nahoru - eko úklid
/* */