Naši spokojení zákazníci

Nemocnice Na Františku

Nemocnice Na Františku

Komplexní a každodenní úklidové práce pro jednu z největších nemocnic v srdci Evropy. Pro nemocnici Na Františku děláme mimo pravidelných prací také mimořádné a generální úklidy.

Soňa Kouřimská, vedoucí provozního úseku, o nás napsala: “Vzhledem k tomu, že se tato úklidová společnost a její pracovníci osvědčili a jsme s nimi naprosto spokojeni, rádi budeme pokračovat ve spolupráci i nadále.”

Kanceláře rádia Impuls

Kanceláře rádia Impuls

Pravidelný úklid pro jedno z největších a nejposlouchanějších rádií v Čechách a na Moravě, rádio Impuls. Naši pracovníci v rádiu tráví každý den a zajišťují komplexní úklidové služby, aby se celý tým rádia cítil svěže a čistě.

Pavel Janda z Londa s.r.o. o nás řekl: “Oceňuji komunikaci s celým úklidovým týmem, ale také konstruktivní jednání s majitelem, panem Havelkou. S firmou nebyl nikdy žádný problém a případné drobné provozní věci se vyřešili obratem.”

Arcibiskupství pražské

Arcibiskupství pražské

Úklid komplexního charakteru v pravidelných intervalech a to hned několika objektů, mezi které patří například úřady, kostely, kaple či farnosti. Většina těchto objektů se nachází v klenotu naší země, v okolí Pražského hradu.

Yveta Jirušková z DUDA SVD spol. s.r.o. o nás řekla: “Za dobu, co pracujeme jako správcovská firma pro Arcibiskupství pražské, jsme vystřídali několik úklidových firem. Až konečně společnost DAMA úklid nám dokázala vyjít vstříc, dostát všem závazkům a našim požadavkům.”

CTPark Prague Airport, a.s.

CTPark Prague Airport, a.s.

Zajištění ucelených úklidových služeb pro významnou českou společnost CTPark Prague Airport, a.s. se sídlem v Praze. Pro tuto společnost provádíme úklid skladových prostor a administrativních budov o rozloze více jak 4000 m2.

Ing. Miroslav Havel z firmy CTPark Prague Airport, a.s. o nás řekl: “Jsme maximálně spokojeni s úklidovou firmou DAMA úklid. Je na ně spolehnutí a práci vždy odvedou kvalitně a rychle. Za zmínku určitě stojí také jejich kontrolní systém, díky kterému máme maximální přehled nad tím, co a jak bylo uděláno.”

 
 
 
Zobrazit všechny reference
 
 
ekologický úklid DAMA

Úklid a technologie

Nové technologie

Vlastníme certifikáty ISO 9001 a ISO 14001.
Kontroly provádíme na provozu s tabletem a výsledky ihned nahráváme online i s fotografiemi.

Zaměstnanci s historií

Každý náš zaměstnanec prochází písemným i praktickým testem. U každého zaměstnance můžete ve své administraci zkontrolovat jeho pracovní historii, životopis a další informace

Kontrolní systém

Budete mít přehled o vykonaném úklidu, časové náročnosti i atestaci našich zaměstnanců. Výsledky kontroly jsou dostupné online v našem systému

 
Více o nás - ekologický úklid
 
nahoru - eko úklid
Chci více informací
Jméno a příjmení (*)
Neplatný Vstup
Telefon (*)
Neplatný Vstup
Email (*)
Neplatný Vstup
Vaše zpráva (*)
Neplatný Vstup
Odeslat
(*)
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup

 Eko úklid © 2018