Infolinka: 602 777 287 nebo 273 132 696 E-mail: info@ekobit.cz

"EKO úklid - ekologický úklid."

Naši spokojení zákazníci

Nemocnice Na Františku

Nemocnice Na Františku

Komplexní a každodenní úklidové práce pro jednu z největších nemocnic v srdci Evropy. Pro nemocnici Na Františku děláme mimo pravidelných prací také mimořádné a generální úklidy.

Soňa Kouřimská, vedoucí provozního úseku, o nás napsala: “Vzhledem k tomu, že se tato úklidová společnost a její pracovníci osvědčili a jsme s nimi naprosto spokojeni, rádi budeme pokračovat ve spolupráci i nadále.”

Kanceláře rádia Impuls

Kanceláře rádia Impuls

Pravidelný úklid pro jedno z největších a nejposlouchanějších rádií v Čechách a na Moravě, rádio Impuls. Naši pracovníci v rádiu tráví každý den a zajišťují komplexní úklidové služby, aby se celý tým rádia cítil svěže a čistě.

Pavel Janda z Londa s.r.o. o nás řekl: “Oceňuji komunikaci s celým úklidovým týmem. S firmou nebyl nikdy žádný problém a případné drobné provozní věci se vyřešili obratem.”

Arcibiskupství pražské

Arcibiskupství pražské

Úklid komplexního charakteru v pravidelných intervalech a to hned několika objektů, mezi které patří například úřady, kostely, kaple či farnosti. Většina těchto objektů se nachází v klenotu naší země, v okolí Pražského hradu.

Yveta Jirušková z DUDA SVD spol. s.r.o. o nás řekla: “Za dobu, co pracujeme jako správcovská firma pro Arcibiskupství pražské, jsme vystřídali několik úklidových firem. Až konečně společnost EKOBIT úklid nám dokázala vyjít vstříc, dostát všem závazkům a našim požadavkům.”

CTPark Prague Airport, a.s.

CTPark Prague Airport, a.s.

Zajištění ucelených úklidových služeb pro významnou českou společnost CTPark Prague Airport, a.s. se sídlem v Praze. Pro tuto společnost provádíme úklid skladových prostor a administrativních budov o rozloze více jak 4000 m2.

Ing. Miroslav Havel z firmy CTPark Prague Airport, a.s. o nás řekl: “Jsme maximálně spokojeni s úklidovou firmou EKOBIT úklid. Je na ně spolehnutí a práci vždy odvedou kvalitně a rychle. Za zmínku určitě stojí také jejich kontrolní systém, díky kterému máme maximální přehled nad tím, co a jak bylo uděláno.”

 
 
AULÍK FIŠER ARCHITEKTI s.r.o

AULÍK FIŠER ARCHITEKTI s.r.o

(Praha 4)

Pro našeho klienta Aulík Fišer architekti, s.r.o.,  se sídlem na Praze 4 v ulici Antala Staška, jsme zajišťovali jednorázový úklid kanceláří před nastěhováním. Klient byl s prací velice spokojený.

BD Netopýr, Praha 8

BD Netopýr, Praha 8

(Praha 8)

V bytovém družstvu se sídlem na Praze 8, provádíme úklid pro klienta a mytí domu, jedenkrát měsíčně standardní úklid společných prostor domu, dále dvakrát ročně provádíme mytí osvětlení, otření plynových trubek, mytí zábradlí, kompletní mytí omyvatelných stěn ve společných prostorách, mytí vstupn&iac

Bytové družstvo KLUK

Bytové družstvo KLUK

(Praha)

Pro našeho klienta BD se sídlem v ulici Klukovická, provádíme úklid a mytí domu, jednou týdně standardní úklid společných prostor domu, dále dvakrát týdně provádíme rozšířený úklid o čalounění nábytku, vymytí košů atd., dále provádíme dvakrát ročně mytí otevíratelných část

Bytové družstvo Solidarita

Bytové družstvo Solidarita

(Praha 10)

Pravidelná úklidová frekvence je obsažena v úklidové smlouvě. Pro klienta se provádějí úklidové práce v souladu s úklidovým rozpisem a harmonogramem.

DOLFIN R.E. -Praha Vinohrady s.r.o.

DOLFIN R.E. -Praha Vinohrady s.r.o.

(Praha 2)

Pravidelný úklid  6 podlažního domu bez výtahu na ulici Korunní 1000/37, Praha 2 Vinohrady, s frekvencí 1 x týdně. Úklid je zajištěn s frekvencí 1 x týdně včetně pololetních úklidů.

DOLFIN R.E.- Na Švihance , s.r.o.

DOLFIN R.E.- Na Švihance , s.r.o.

(Praha 2)

Pravidelný úklid pětipodlažního domu bez výtahu Na Švihancee , Praha 2-Vinohrady. Frekvence úklidu 1 x týdně, včetně pololetních úklidů.

Flow East a.s.

Flow East a.s.

(Malé náměstí 144/1)

V současné době projednáváme pravidelný úklid dvou objektů v centru prahy, u obou domu, se jedná o pravidelný úklid, včetně úklidu sněhu v zímních měsícíc

Generální úklid BYTU

Generální úklid BYTU

(Praha 9)

Pro našeho klienta, jsme prováděli generální úklid bytu, před nastěhováním, klient byl s prací velice spokojený a všechno se domluvilo velice rychle. 

Generální úklid DOMU

Generální úklid DOMU

(Dolní Jirčany)

U majitele rodiného domu jsme prováděli generální úklid, včetně strojového čištění koberců a rohoží v koupelně. generální úklid se týkal skřínia

Generální úklid domu

Generální úklid domu

(Praha 5)

Pro našeho klienta paní, šťastnou jsme prováděli generální úklid domu, ruční čištění schodiště, mytí zábradlí a celkové mytí okne v do

 
 
nahoru - eko úklid
/* */