Kontrolní aplikace

Mějte v tom pořádek, i když zrovna nejste na inkriminovaném místě! Jako jediná úklidová firma vám nabízíme zdarma aplikaci Můj úklid, díky které budete mít své obydlí či firmu pod kontrolou, i když jste třeba v Austrálii.

Bojíte se, že úklidová firma požadované úkony odbude? Chcete mít o úklidových pracích přehled hned, ať jste v Praze, Brně, nebo v zahraničí? Aplikace Můj úklid v mobilu vám dává přehled o všem, co se během úklidu šustne.

aplikace-zdarma

K čemu je vám aplikace pro kontrolu úklidu dobrá?

Záleží nám na vaší spokojenosti, a tak vám sami nabízíme kontrolu úklidu:

★ přehled o úklidech ve vaší firmě a domácnosti, odkudkoliv
★ přehled o lidech, kteří u vás uklízejí
★ přehled o prostředcích, které naši pracovníci používají
★ možnost reklamace popisem, nebo fotkou z chytrého telefonu

 

Video

Obrázky z aplikace:Pomocí naší aplikace pro kontrolu úklidu ušetříte spoustu času – všechny úkony ošetříte ve svém mobilním zařízení. Vyhnete se zbytečným průtahům, získáte přehled o čistících prostředcích a doma bude stále perfektně vygruntováno.

Dama, ekologický úklid pro všechny

Jsme moderní a flexibilní úklidová firma s velkým portfoliem poskytovaných služeb. Specializujeme se na ekologický úklid kanceláří, domů, SVJ, družstev, administračních a komerčních budov, obchodních center, ale také například zdravotnických zařízení.

Můžeme pro vás realizovat úklid jednorázový, ale stejně tak můžeme úklidové práce provádět v pravidelných intervalech. Vyberte si a vše ostatní nechte na nás.


 
nahoru - eko úklid

 Eko úklid © 2018