Úklidová firma Ekobit

Nabídka naší úklidové firmy

Pokud hledáte spolehlivou úklidovou firmu v Praze, která se zaměřuje na profesionální úklid kanceláří, úklid bytových domů, úklid domácností i dalších prostor, jste na správném místě. Naše firma nabízí široké spektrum úklidových služeb, které jsou přizpůsobeny potřebám každého zákazníka. Díky našemu zkušenému týmu profesionálních úklidových specialistů Vám zajistíme pečlivý a důkladný úklid, který splní Vaše požadavky. Navíc využíváme pouze kvalitní a ekologické produkty, které nejenže čistí lépe, ale také šetří životní prostředí. Kontaktujte nás a my Vám rádi připravíme nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Úklid kanceláří

Úklid kanceláří

Pro kanceláře, zázemí firem a administrativní budovy, nabízíme jednorázové i pravidelné úklidové služby.

Více o úklidu
Úklid bytových domů

ÚKLID BYTOVÝCH DOMŮ

Máte problém domluvit společný úklid mezi nájemníky? Náš úklid bytových domů za vás vše vyřeší.

Více o úklidu
Strojové čištění podlah

Strojové čištění

Pro úklid různých typů podlah, schodišť, dlažeb, spár, garáží, parket, hal, skladových prostor apod.

Více o úklidu
Úklid ve zdravotnictví

Úklid ve zdravotnictví

Již řadu let se specializujeme na úklidové práce a dezinfekci zdravotnických zařízení.

Více o úklidu
Čištění schodů

Hloubkové čištění schodů

Profesionální čištění schodů za pomoci mokrého extraktoru a následném voskování.

Více o úklidu

Provádíme ekologické úklidové služby

Naše úklidová firma se specializuje na komplexní úklidové služby Praha a úklidové služby Brno s využitím nejmodernějších technologií. Díky našim špičkovým metodám dokážeme nabídnout efektivní řešení a zároveň udržet vysokou kvalitu při rozumné ceně.

Nabízíme více než úklid

Důležitá je vždy oboustranná spokojenost, a té lze docílit pouze v případě, že nabídnete svým klientům něco, co ostatní nemohou. My nabízíme našim klientům mimo ekologického úklidu navíc také online kontrolní systém kvality, špičkový a prověřený personál a mnoholeté zkušenosti.

Ekologie na prvním místě

Ekologie na prvním místě

Ekologie je pro nás důležitá a proto používáme výhradně ekologické čistící prostředky, které vám zajistí čisté a zdravé pracovní prostředí.

Kontrola kvality online přes internet

Kontrola kvality online

Díky unikátnímu on-line kontrolnímu systému můžete na svém telefonu nebo počítači, sledovat celý proces úklidu v reálném čase a řešit případné problémy

Kvalitní a prověřený personál

Kvalitní a prověřený personál

Zaměstnance si pečlivě vybíráme a každý je pro svou práci důkladně proškolen. Jejich osobní profily můžete vidět přímo v kontrolním systému.

Historie naší
úklidové firmy

Úklidová firma EKOBIT je společností, jejíž historie sahá až do roku 1992. Za tuto dlouhou historii jsme vybudovali silné zázemí, rozsáhlý strojový park, vlastní kontrolní online systém, ale také efektivní systém práce a komunikace nejen mezi námi, ale především s klienty. Dnes se můžeme pyšnit velmi bohatými zkušenostmi, které máme podložené více jak 300 stálými a spokojenými zákazníky. Úklidová firma také řadu let disponuje mezinárodními certifikáty ISO 9001 - systém managementu jakosti a ISO 14001 - environmentální management a snižování dopadů naší činnosti na životní prostředí. Tyto certifikace jsou pro naše klienty zárukou kvalitně odvedené práce s důrazem na ekologický úklid a ochranu životního prostředí.

Naše vize

Nabídnout zákazníkům ekologické řešení a udržet kvalitu i cenu.

Naše moto

Vytvářet lidem lepší podmínky pro jejich
práci i bydlení.

Tým úklidové firmy

Náš tým je plný profesionálů a všichni zaměstnanci úklidové firmy vám rádi pomohou s výběrem složby. Můžete nás potkat na jedné z našich poboček nebo přímo při realizaci jedné z našich mnoha úklidových služeb. Poznáte nás jednoduše podle auta s Eko Žábou.

Aneta
Aneta
Eva
Eva
Eva
Eva
Jirka
Jirka
Petra Havelková
Petra Havelková

Články o úklidu

NECHTE SI OD NÁS ZAŘÍDIT ÚKLID

* Všechny položky označené hvězdičkou je nutno vyplnit pro správné odeslání kontaktního formuláře