O nás

Provádíme ekologické úklidové služby

Naše společnost se zabývá komplexními úklidovými službami v Praze, Brně, Bratislavě a přilehlých lokalitách těchto měst. Nabízíme úklidové služby na špičkové úrovni s využitím těch nejmodernějších technologií. Díky těmto skutečnostem dokážeme nabídnout našim zákazníkům efektivnější řešení a zároveň udržet kvalitu i cenu.

Náš team

Náš tým je plný profesionálů a všichni Vám rádi pomohou s výběrem úklidové služby podle vašich potřeb. Můžete nás potkat na jedné z našich poboček nebo přímo při realizaci jedné z našich mnoha úklidových služeb. Poznáte nás jednoduše podle auta s Eko Žábou.

Aneta
Aneta
Eva
Eva
Eva
Eva
Jirka
Jirka
Petra Havelková
Petra Havelková

Historie naší
úklidové firmy

Úklidová firma EKOBIT je společností, jejíž historie sahá až do roku 1992. Za tuto dlouhou historii jsme vybudovali silné zázemí, rozsáhlý strojový park, pobočkami v Praze, Brně a Bratislavě, vlastní kontrolní online systém, ale také efektivní systém práce a komunikace nejen mezi námi, ale především s klienty. Dnes se můžeme pyšnit velmi bohatými zkušenostmi, které máme podložené více jak 300 stálými a spokojenými zákazníky. Firma také řadu let disponuje mezinárodními certifikáty ISO 9001 - systém managementu jakosti a ISO 14001 - environmentální management a snižování dopadů naší činnosti na životní prostředí. Tyto certifikace jsou pro naše klienty zárukou kvalitně odvedené práce s důrazem na ekologický úklid a ochranu životního prostředí.

Naše vize

Nabídnout zákazníkům ekologické řešení
a zároveň udržet kvalitu i cenu.

Naše moto

Vytvářet lidem lepší podmínky pro jejich
práci i bydlení.

Zařídíme všechny úklidové služby

Úklid kanceláří

Úklid kanceláří

Pro kanceláře, zázemí firem a administrativní budovy, nabízíme jednorázové i pravidelné úklidové služby.

Mám zájem
Úklid domácností

Úklid domácností

Je určen pro ty, komu se doma do uklízení nechce nebo jsou pro něho úklidové práce příliš časově náročné.

Mám zájem
Strojové čištění podlah

Strojový úklid

Pro úklid různých typů podlah, schodišť, dlažeb, spár, garáží, parket, hal, skladových prostor apod.

Mám zájem
Úklid ve zdravotnictví

Úklid zdravotnictví

Již řadu let se specializujeme na komplexní úklidové práce a dezinfekci nemocnic a dalších zdravotnických zařízení.

Mám zájem

Nabízíme více než úklid

Důležitá je vždy oboustranná spokojenost, a té lze docílit pouze v případě, že nabídnete svým klientům něco, co ostatní nemohou. My nabízíme našim klientům mimo ekologického úklidu navíc také online kontrolní systém kvality, špičkový a prověřený personál a mnoholeté zkušenosti.

Ekologie na prvním místě

Ekologie na prvním místě

Ekologie je pro nás důležitá a proto používáme výhradně ekologické čistící prostředky, které vám zajistí čisté a zdravé pracovní prostředí.

Kontrola kvality online přes internet

Kontrola kvality online

Díky unikátnímu on-line kontrolnímu systému můžete na svém telefonu nebo počítači, sledovat celý proces úklidu v reálném čase a řešit případné problémy

Kvalitní a prověřený personál

Kvalitní a prověřený personál

Zaměstnance si pečlivě vybíráme a každý je pro svou práci důkladně proškolen. Jejich osobní profily můžete vidět přímo v kontrolním systému.

Poptávkový formulář

* Všechny položky označené hvězdičkou je nutno vyplnit pro správné odeslání kontaktního formuláře