O nás

Jsme ekologická úklidová firma

Naše společnost se zabývá komplexními úklidovými službami v Praze, Brně, Bratislavě a přilehlých lokalitách těchto měst. Nabízíme úklidové služby na špičkové úrovni s využitím těch nejmodernějších technologií. Díky těmto skutečnostem dokážeme nabídnout našim zákazníkům efektivnější řešení a zároveň udržet kvalitu i cenu.

Historie naší
úklidové firmy

Úklidová firma EKOBIT je společností, jejíž historie sahá až do roku 1992. Za tuto dlouhou historii jsme vybudovali silné zázemí, rozsáhlý strojový park, pobočkami v Praze, Brně a Bratislavě, vlastní kontrolní online systém, ale také efektivní systém práce a komunikace nejen mezi námi, ale především s klienty. Dnes se můžeme pyšnit velmi bohatými zkušenostmi, které máme podložené více jak 300 stálými a spokojenými zákazníky. Firma také řadu let disponuje mezinárodními certifikáty ISO 9001 - systém managementu jakosti a ISO 14001 - environmentální management a snižování dopadů naší činnosti na životní prostředí. Tyto certifikace jsou pro naše klienty zárukou kvalitně odvedené práce s důrazem na ekologický úklid a ochranu životního prostředí.

Naše vize

Nabídnout zákazníkům ekologické řešení
a zároveň udržet kvalitu i cenu.

Naše moto

Vytvářet lidem lepší podmínky pro jejich
práci i bydlení.

Zařídíme každý úklid

Úklid kanceláří

Úklid kanceláří

Pro kanceláře, zázemí firem a administrativní budovy, nabízíme jednorázové i pravidelné úklidové služby.

Mám zájem
Úklid domácností

Úklid domácností

Je určen pro ty, komu se doma do uklízení nechce nebo jsou pro něho úklidové práce příliš časově náročné.

Mám zájem
Strojový úklid

Strojový úklid

Pro úklid různých typů podlah, schodišť, dlažeb, spár, garáží, parket, hal, skladových prostor apod.

Mám zájem
Úklid zdravotnictví

Úklid zdravotnictví

Již řadu let se specializujeme na komplexní úklidové práce a dezinfekci nemocnic a dalších zdravotnických zařízení.

Mám zájem

Nabízíme více než úklid

Důležitá je vždy oboustranná spokojenost, a té lze docílit pouze v případě, že nabídnete svým klientům něco, co ostatní nemohou. My nabízíme našim klientům mimo ekologického úklidu navíc také online kontrolní systém kvality, špičkový a prověřený personál a mnoholeté zkušenosti.

Ekologie na prvním místě

Ekologie na prvním místě

Paní Ing. Petra Havelková již působí 15 let v oblasti poskytování úklidových služeb. Proto vám můžeme nabídnou kvalitní služby, které jsou například i komplexní úklid zaměřený na ekologii.

Kontrola kvality online přes internet

Kontrola kvality online
přes internet

Stálým klientům naší úklidové firmy, kteří vyžadují pravidelný úklid, poskytujeme zdarma online kontrolní systém. Prostřednictvím tohoto systému mohou sledovat stav a časovou náročnost úklidových prací. Naši pracovníci totiž každou zakázku dokumentují a ihned posílají online report včetně fotografií. Tyto reporty o kvalitě provedeného úklidu si pak mohou naši klienti zkontrolovat v administraci našeho systému, a to nejen na stolním počítači či notebooku, ale také na tabletu nebo chytrém telefonu.

Kvalitní a prověřený personál

Kvalitní a prověřený personál

Kvalitní a prověřený personál je srdcem celé firmy. Uchazeči o práci v naší úklidové firmě procházejí velmi pečlivými interními testy a prověrkami. Vždy chceme znát prokazatelný životopis a dosavadní pracovní historii potenciálního zaměstnance. Tyto informace si můžete přečíst v našem kontrolním systému, ve kterém má každý pracovník svůj osobní profil s fotografií a životopisem.

Poptávkový formulář

* Všechny položky označené hvězdičkou je nutno vyplnit pro správné odeslání kontaktního formuláře