Reference

Staňte se jedním z našich
spokojených klientů

Naši spokojení zákazníci

Staňte se jedním z našich spokojených klientů úklidových služeb

úklidové práce nemocnice Na Františku

Nemocnice Na Františku

Komplexní a každodenní úklidové práce pro jednu z největších nemocnic v srdci Evropy. Pro nemocnici Na Františku děláme mimo pravidelných prací také mimořádné a generální úklidy.

Kontaktní osoba Soňa Kouřimská Soňa Kouřimská
vedoucí provozního úseku

Vzhledem k tomu, že se tato úklidová společnost a její pracovníci osvědčili a jsme s nimi naprosto spokojeni, rádi budeme pokračovat ve spolupráci i nadále.

pravidelný úklid kanceláří rádia Impuls

Kanceláře rádia Impuls

Pravidelný úklid pro jedno z největších a nejposlouchanějších rádií v Čechách a na Moravě, rádio Impuls. Naši pracovníci v rádiu tráví každý den a zajišťují komplexní úklidové služby, aby se celý tým rádia cítil svěže a čistě.

Kontaktní osoba Pavel Janda Pavel Janda
z rádia Impuls

Oceňuji komunikaci s celým úklidovým týmem. S firmou nebyl nikdy žádný problém a případné drobné provozní věci se vyřešili obratem.

úklid rádia Krokodýl

Rádio Krokodýl

Pro nejposlouchanější brněnské rádio děláme pravidelný úklid, který splňuje ty nejpřísnější požadavky. Naši zaměstnanci ukoízí v rádiu každý den a práce je to vždy velmi příjemná.

Kontaktní osoba Pavel Janda Alois Kolář
z rádia Krokodýl

V našem rádiu velmi dbáme na čistotu a zdravé pracovní prostředí. Ekologická úklidová firma EkoBIT nám přesně tohle pomáhá splnit.

pravidelný úklid pro Arcibiskupství pražské

Arcibiskupství pražské

Za dobu, co pracujeme jako správcovská firma pro Arcibiskupství pražské, jsme vystřídali několik úklidových firem. Až konečně společnost EKOBIT úklid nám dokázala vyjít vstříc, dostát všem závazkům a našim požadavkům.

Kontaktní osoba Iveta Jirušková Yveta Jirušková
z DUDA SVD spol. s.r.o.

Za dobu, co pracujeme jako správcovská firma pro Arcibiskupství pražské, jsme vystřídali několik úklidových firem. Až konečně společnost EKOBIT úklid nám dokázala vyjít vstříc, dostát všem závazkům a našim požadavkům.

úklid skladových a administrativních budov pro CTPark Prague Airport, a.s.

CTPark Prague Airport, a.s.

Zajištění ucelených úklidových služeb pro významnou českou společnost CTPark Prague Airport, a.s. se sídlem v Praze. Pro tuto společnost provádíme úklid skladových prostor a administrativních budov o rozloze více jak 4000 m2.

Kontaktní osoba Ing. Miroslav Havel
z firmy CTPark Prague Airport, a.s.

Jsme maximálně spokojeni s úklidovou firmou EKOBIT úklid. Je na ně spolehnutí a práci vždy odvedou kvalitně a rychle. Za zmínku určitě stojí také jejich kontrolní systém, díky kterému máme maximální přehled nad tím, co a jak bylo uděláno.

reference Nemocnice na Františku
reference Ministerstvo vnitra České republiky
reference Labvet
reference lékarny LIoyds
reference Unicare
reference Soukromá klinika Logo

AULÍK FIŠER ARCHITEKTI s.r.o

Praha 8

Pro našeho klienta Aulík Fišer architekti, s.r.o., se sídlem na Praze 4 v ulici Antala Staška, jsme zajišťovali jednorázový úklid kanceláří před nastěhováním. Klient byl s prací velice spokojený.

BD Netopýr, Praha 8

Praha 8

V bytovém družstvu se sídlem na Praze 8, provádíme úklid pro klienta a mytí domu, jedenkrát měsíčně standardní úklid společných prostor domu, dále dvakrát roční provádíme mytí osvětlení, otření plynových trubek, mytí zábradlí, kompletní mytí omyvatelných stěn ve společných prostorách.

Bytové družstvo KLUK

Praha

Pro našeho klienta BD se sídlem v ulici Klukovická, provádíme úklid a mytí domu, jednou týdně standardní úklid společných prostor domu, dále dvakrát týdně provádíme rozšířený úklid o čištění čalounění nábytku, vymytí košů atd., dále provádíme dvakrát ročně mytí otevíratelných částí.

DOLFIN R.E. - Praha Vinohrady s.r.o.

Praha 2

Pravidelný úklid 6 podlažního domu bez výtahu na ulici Korunní 1000/37, Praha 2 Vinohrady, s frekvencí 1 x týdně. Úklid je zajištěn s frekvencí 1 x týdně včetně pololetních úklidů.

DOLFIN R.E.- Na Švihance , s.r.o.

Praha 2

Pravidelný úklid pětipodlažního domu bez výtahu Na Švihancee , Praha 2-Vinohrady. Frekvence úklidu 1 x týdně, včetně pololetních úklidů.

Flow East a.s.

Malé náměstí 144/1

Pro našeho klienta, jsme prováděli generální úklid bytu, před nastěhováním, klient byl s prací velice spokojený a všechno se domluvilo velice rychle.

Generální úklid BYTU

Praha 9

Pro našeho klienta paní, šastnou jsme prováděli generální úklid domu, ruční čištění schodiště, mytí zábradlí a celkové mytí oken.

Generální úklid domu

Praha 5

U majitele rodiného domu jsme prováděli generální úklid, včetně strojového čištění koberců a rohoží v koupelně.

Generální úklid DOMU

Květnice

Prováděli jsme úklid domu v praze - Květnici, kde jsme prováděli kompletní generální úklid. Vše proběhlo v pořádku a klient byl spokojený.

Generální úklid DOMU

Dolní Jiřany

U majitele rodiného domu jsme prováděli generální úklid, včetně strojového čištění koberců a rohoží v koupelně.

Další reference z Úklidu Praha a Úklidu Brno zašleme na vyžádání.

Články o úklidu

Úklid po malování

Úklid po malování

Každý byt nebo rodinný dům je potřeba po pár letech opět znovu vymalovat. To s sebou ale nutně přináší i potřebu pořádného úklidu, na který je vhodné myslet už před zahájením celé výmalby.

Úklid po morčatech

Úklid po morčatech

Radost i starost. To nám často přidělávají domácí mazlíčci. Aby se jim dobře dařilo, potřebují k tomu i zdravé, a hlavně čisté prostředí. Nejvíce úklidových starostí nám přidělávají často morčata.

Čištění klávesnice

Čištění klávesnice

Bakterie se často rády shromažďují na klávesnici, a i proto je potřeba ji alespoň občas pravidelně čistit. Existuje na to celá řada způsobů a návodů. Některé si ukážeme.

Jak na pavučiny

Jak na pavučiny

Rostou v bytě asi stejně rychle jako houby po dešti a pro mnoho lidí není setkání s nimi vůbec příjemné. Odstranění pavoučích sítí ale není těžké a my víme, jak si s nimi poradit.

Čištění skla krbových kamen

Čištění skla krbových kamen

Energetická krize dohnala spoustu z nás do alternativních forem vytápění. Mnohem častěji se tak začala využívat krbová kamna, která je ale potřeba alespoň občas pořádně vyčistit.