Infolinka: 602 777 287 nebo 273 132 696 E-mail: info@ekobit.cz

"EKO úklid - ekologický úklid."

Komplexní úklidové služby

Nechte úklid na profesionálech, kteří vám zajistí dokonalou čistotu vaší domácnosti, firmy, skladu a jiných komerčních prostor. Proaktivní přístup k práci, špičková kvalita samozřejmostí, moderní technologie nám pomáhají dělat svou práci na vrcholové úrovni. Zbavíme vás nečistot a nepořádku rychle a ekologicky - používáme výhradně ekologické čistící prostředky.

 

úklid kanceláří

ÚKLIDOVÉ PRÁCE
PRO FIRMY A KANCELÁŘE

Pro kanceláře, zázemí firem a administrativní budovy, nabízíme jednorázové i pravidelné úklidové služby. Čas úklidových prací vždy přizpůsobíme tak, aby žádným způsobem nenarušoval chod vaší firmy. Zajistíme kompletní úklid, který zahrnuje například luxování, utírání prachu, mytí podlah, vynesení odpadků vč. doplnění nových pytlíků do košů, úklid sociálního zařízení.

od 1 800 Kč měsičně

úklid domácností

ÚKLIDOVÉ SLUŽBY
PRO BYTOVÉ DOMY (ČINŽOVNÍ A PANELOVÉ, NOVOSTAVBY)

Je určen pro ty, komu se doma do uklízení nechce nebo jsou pro něho úklidové práce příliš časově náročné. I v případě úklidu domácnosti se vám maximálně přizpůsobíme. Naše hospodyně mohou provést mimo standardních úklidových prací například také praní a žehlení prádla, zajistit nákup, vyvenčit vašeho mazlíčka apod. Vše je na individuální dohodě.

od 1 800 Kč měsičně

úklid zdravotnictví

ÚKLIDOVÉ PRÁCE
PRO ZDRAVOTNICKÁ ZAŘÍZENÍ

Na čistotu ve zdravotnických zařízeních jsou kladeny obzvlášť vysoké nároky. Již řadu let se specializujeme na komplexní úklidové práce a dezinfekci nemocnic, klinik, ordinací, lékáren, laboratoří a dalších zdravotnických zařízení. Dbáme na maximální pečlivost při křížové kontaminaci a přenosu bakterií, impregnaci podlahových krytin a dezinfekční morálku.

od 1 800 Kč měsičně

strojový úklid

ÚKLIDOVÉ PRÁCE
POMOCÍ MYCÍCH STROJŮ

Pro úklid různých typů podlah, schodišť, dlažeb, spár, garáží, parket, hal, skladových prostor apod. používáme profesionální kotoučové stroje s rotačními kartáči Compact. Úklidové práce provádíme buď jednorázově nebo v pravidelných intervalech. V případě pravidelných prací zajišťujeme po dohodě nonstop úklid 7 dní v týdnu a 24 hodin denně.

od 1 800 Kč měsičně

 

Používáme ekologické přípravky

Při úklidu používáme výhradně ekologické přípravky. Jsou zárukou vysoké efektivity i šetrnosti ke všem povrchům! Využíváme produkty značky FROSCH, protože jejich obsah tvoří látky lehce odbouratelné v přírodě (např. ocet, sůl a citron) a současně jsou zárukou odstranění všech druhů nečistot. Používáme také přípravky značky Winni´s, které obsahují povrchově aktivní látky rostlinného původu. Díky tomu jsou šetrné a neobsahují žádné alergeny.


Společnost Eko BIT - Ekologický úklid

Uklízíme v Praze, Brně a Bratislavě

Poskytujeme úklidové služby a všechny práce s tím spojené pouze na území hlavního města Prahy a v blízkém okolí, dále pak v moravské metropoli Brno a v přilehlých lokalitách tohoto města a nová lokalita ve které uklízíme je Bratislava. V případě zájmu o naše úklidové služby nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

 
nahoru - eko úklid
/* */