Úklidové služby

Nechte úklid
na profesionálech

Úklidové služby pro firmy a domácnosti

Ekologicky, kvalitně a rychle. Tak postupují naše úklidové služby, kdy se soustředíme na detaily, které vedou k dokonalé čistotě ve vašem domě, kanceláři nebo jakékoliv budově. Díky našemu internímu kontrolnímu systému budete mít dokonalý přehled o našich činnostech i odvedené práci.

Úklid kanceláří

Úklid kanceláří

Pro kanceláře, zázemí firem a administrativní budovy, nabízíme jednorázové i pravidelné úklidové služby. Čas úklidových prací vždy přizpůsobíme tak, aby žádným způsobem nenarušoval chod firmy. Zajistíme kompletní úklid kanceláří, který zahrnuje například luxování, utírání prachu, mytí podlah, vynesení odpadků vč. doplnění nových pytlů do košů, úklid soc. zařízení.

od 2 000 Kč / měsíc

Více o úklidu
Úklid bytových domů

ÚKLID BYTOVÝCH DOMŮ

Náš pravidelný úklid bytových a činžovních domů je přesně to, co váš dům potřebuje. Uklidíme vám všechny společné prostory včetně sklepů. Vytřeme všechny podlahy, vyčistíme společné schránky a odstraníme nepotřebné reklamní letáky. Vyčitíme kompletně celý výtah a dezinfikujeme místa, na kterých se lidé nejčastěji dotýkají. Vyzkoušejte a uvidíte, že budete spokojeni.

od 1 800 Kč / měsíc

Více o úklidu
Strojové čištění podlah

Strojové čištění

Pro úklid různých typů podlah, schodišť, dlažeb, spár, garáží, parket, hal, skladových prostor apod. používáme profesionální kotoučové stroje s rotačními kartáči Compact. Strojové čištění podlah provádíme buď jednorázově nebo v pravidelných intervalech. V případě pravidelných prací zajišťujeme po dohodě nonstop úklid 7 dní v týdnu a 24 hodin denně. Stačí se domluvit.

od 2 000 Kč / měsíc

Více o úklidu
Úklid ve zdravotnictví

Úklid ve zdravotnictví

Na čistotu ve zdravotnických zařízeních jsou kladeny obzvlášť vysoké nároky. Již řadu let se specializujeme na komplexní úklidové práce a dezinfekci nemocnic, klinik, ordinací, lékáren, laboratoří a dalších zdravotnických zařízení. Dbáme na maximální pečlivost při křížové kontaminaci a přenosu bakterií, impregnaci podlahových krytin a dezinfekční morálku.

od 3 000 Kč / měsíc

Více o úklidu
Úklid kanceláří

Úklid domácností

Pravidelný nebo jednorázový úklid domácností vám pomůže udržet domácnosti čisté a perfektně uklizené i když na to nemáte čas. Dohodneme se na jakémkoliv termínu, frekvenci a velikosti úklidu, která vám bude vyhovovat. Setřeme vám prach, umyjeme okna, vysajeme koberce a po dohodě můžeme například ještě vyžehlit a vydezinfikovat domácnost ozonem.

od 2 000 Kč / měsíc

Více o úklidu

Doplňkové úklidové služby

Naši práci můžete sledovat on-line v unikátním kontrolním systému. Budete vidět kdo u vás pracuje, jaké používá prostředky a kdy bude práce hotová. Samozřejmostí je i přehled fakturace a komunikace v reálném čase. Klientský systém funguje na telefonech se systémem Android a ve webovém rozhraní na PC.

Články o úklidu

Jak se zbavit mastných skvrn

Jak se zbavit mastných skvrn

Mastnota patří do kategorie nejobávanějších a současně nejhůře odstranitelných druhů znečistění. Mastnota...

Kuchyň srdcem domova: jak se starat o kuchyň na míru

Kuchyň srdcem domova: jak se starat o kuchyň na míru

Láska prochází žaludkem, a kde jinde prohlubovat lásku v rodině než právě v kuchyni. Kuchyně na míru se v...

Čištění dřevěných schodů

Čištění dřevěných schodů

Dřevěné schody jsou pěkným interiérovým prvkem každé domácnosti. Jejich obliba v případě novostaveb v pos...

Jak čistit žehličku

Jak čistit žehličku

I žehličky čas od času potřebují adekvátní péči. Jinak na nich totiž mohou zůstat poněkud nevzhledné skvr...

Mytí oken v zimě

Mytí oken v zimě

Až na výjimky odborníci nedoporučují, aby se okna v zimě myla. V případě nízkých teplot totiž není vhodné...

Nechte si od nás zařídit úklid

* Všechny položky označené hvězdičkou je nutno vyplnit pro správné odeslání kontaktního formuláře