Profesionální úklid kanceláří a firem - již více než 20 let

Kvalita a vzhled pracovního prostřední má obrovský vliv nejen na výkonnost zaměstnanců, ale také na jejich zdraví. Nikomu se nemůže pracovat dobře v zaprášeném či jinak znečištěném prostředí. Čistota a hygiena v místě, ve kterém trávíte převážnou část dne, se odráží také na reprezentaci vás či vaší firmy. Nechte úklid kanceláře či vaší firmy na profesionálech.

Úklid zdravotnických zařízení

Úklid firem a kanceláří zahrnuje

  • utírání prachu z dostupných míst (skříně, stoly apod.)
  • čištění podlah a koberců
  • mytí sociálního zařízení (včetně doplnění toaletního papíru, mýdla apod.) 
  • úklid kuchyňky a koupelny
  • vynášení odpadků a doplňování sáčků do odpadkových košů
  • mytí oken, parapetů a zápraží
  • čištění radiátorů a jiných topných těles
  • dezinfekce klik, madel, vypínačů apod.

Dbáme na ochranu životního prostředí nejen 

Během úklidu používáme výhradně ekologické čistící prostředky. Jsme tedy maximálně šetrní nejen k veškerému vybavení kanceláří, ale zejména k životnímu prostředí.

Úklid kanceláří přizpůsobíme potřebám provozu

Na rozsahu úklidových prací se s vámi domluvíme vždy individuálně. Samozřejmostí je, že budeme úklid zajišťovat v době, kdy to žádným způsobem nenaruší chod vaší kanceláře nebo firmy. Po dohodě je možné uklízet i v nočních hodinách.

Cena za úklid kanceláří

Cena úklidu vaší kanceláře nebo firmy se odvíjí od frekvence a typů úkonů. Objednat si u nás můžete jednorázový generální či pravidelný úklid. Pravidelný úklid kanceláří provádíme již od 1.800 Kč měsíčně. Úklid kanceláře za tuto cenu zahrnuje 1x týdně (4x měsíčně) úklid podlahových krytin, luxování koberců, otírání stolů a všech dostupných míst do výšky 1,5 m, vynášení odpadu včetně doplnění odpadkových pytlů, úklid sociálních zařízení včetně dodání toaletních potřeb (toaletní papír, tekuté mýdlo apod.), úklid kuchyňky a koupelny, praní utěrek a ubrusů, a mytí radiátorů.

Úklid zajišťujeme v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě

Úklid kanceláří a firem poskytujeme pouze v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě. Pro klienty, kteří jsou od Prahy a Brna vzdáleni do 20 km, a rádi by využili našich úklidových služeb, nabízíme individuální řešení, které je však nutné probrat osobně. Neváhejte nás proto kontaktovat, určitě se dohodneme.

 
nahoru - eko úklid
Chci více informací
Jméno a příjmení (*)
Neplatný Vstup
Telefon (*)
Neplatný Vstup
Email (*)
Neplatný Vstup
Vaše zpráva (*)
Neplatný Vstup
Odeslat

 Eko úklid © 2017