Infolinka: 602 777 287 nebo 273 132 696 E-mail: info@ekobit.cz

"EKO úklid - ekologický úklid."

Ekologický úklid Bratislava - komplexní úklidové služby

Sháníte rychlé a kvalitní úklidové služby v Bratislavě a okolí? Už dál nehledejte! Nabízíme úklid domácností a bytů, firem a kanceláří, skladů a hal, nemocnic a dalších budov. Do boje s nečistotou používáme výhradně ekologické čistítí prostředky, ničíme tak nečistoty silou přírody.

 

úklid kanceláří

ÚKLIDOVÉ PRÁCE
PRO FIRMY A KANCELÁŘE

Pro kanceláře, zázemí firem a administrativní budovy, nabízíme jednorázové i pravidelné úklidové služby. Čas úklidových prací vždy přizpůsobíme tak, aby žádným způsobem nenarušoval chod vaší firmy. Zajistíme kompletní úklid, který zahrnuje například luxování, utírání prachu, mytí podlah, vynesení odpadků vč. doplnění nových pytlíků do košů, úklid sociálního zařízení.

od 1 800 Kč měsičně

úklid domácností

ÚKLIDOVÉ SLUŽBY
PRO BYTOVÉ DOMY (ČINŽOVNÍ A PANELOVÉ, NOVOSTAVBY)

Je určen pro ty, komu se doma do uklízení nechce nebo jsou pro něho úklidové práce příliš časově náročné. I v případě úklidu domácnosti se vám maximálně přizpůsobíme. Naše hospodyně mohou provést mimo standardních úklidových prací například také praní a žehlení prádla, zajistit nákup, vyvenčit vašeho mazlíčka apod. Vše je na individuální dohodě.

od 1 800 Kč měsičně

úklid zdravotnictví

ÚKLIDOVÉ PRÁCE
PRO ZDRAVOTNICKÁ ZAŘÍZENÍ

Na čistotu ve zdravotnických zařízeních jsou kladeny obzvlášť vysoké nároky. Již řadu let se specializujeme na komplexní úklidové práce a dezinfekci nemocnic, klinik, ordinací, lékáren, laboratoří a dalších zdravotnických zařízení. Dbáme na maximální pečlivost při křížové kontaminaci a přenosu bakterií, impregnaci podlahových krytin a dezinfekční morálku.

od 1 800 Kč měsičně

strojový úklid

ÚKLIDOVÉ PRÁCE

POMOCÍ MYCÍCH STROJŮ

Pro úklid různých typů podlah, schodišť, dlažeb, spár, garáží, parket, hal, skladových prostor apod. používáme profesionální kotoučové stroje s rotačními kartáči Compact. Úklidové práce provádíme buď jednorázově nebo v pravidelných intervalech. V případě pravidelných prací zajišťujeme po dohodě nonstop úklid 7 dní v týdnu a 24 hodin denně.

od 1 800 Kč měsičně


Držitelé certifikátu ISO 140001 a monitoring činnosti našich pracovníků

Na kvalitě si zakládáme, proto používáme online informační systém, kde evidujeme veškeré činnosti úklidových pracovníků. Dále budete mít detailní přehled o tom, v jaké fázi se úklid nachází, ve které místnosti se právě uklízí včetně datumu a použitích ekologických čistících prostředcích. Aplikace funguje na mobilních telefonech Android nebo ve webovém rozhraní.

Úklidové služby poskytujeme také v Brně a Praze.

 
nahoru - eko úklid
/* */