Úklidové služby Praha

Ekologické úklidové služby
Praha

V Praze najdete sídlo naší společnosti EkoBIT a také naši největší pobočku. Jsou v ní dostupné všechny základní i doplňkové úklidové služby. Pokrýváme celé území hlavního města a jeho nejbližšího okolí.

Úklid v okolí Prahy je možný po individuální domluvě a jeho cena je závislá na vzdálenosti a rozsahu práce.

Pravidelné úklidové služby

Úklidová firma Praha zajišťuje pravidelnou péči o naše nejvýznamnější klienty. Je to především Rádio Impuls pro které zajišťujeme úklid kanceláří a Nemocnice na Františku kde provádíme na hygienu a pečlivost velmi náročný úklid ve zdravotnictví.

Pro Vás budeme pracovat se stejným nasazením a pečlivostí na všech typech pravidelých úklidů.

Jednorázové úklidové služby

Velmi populární službou úklidové firmy v Praze je strojové čištění koberců a aktuálně také dezinfekce ozónováním, které bezpečně likviduje koronavir a všechny ostatní viry i bakterie.

Zajímavou službou je atraktivní výškové mytí oken za pomoci robotů, které je velmi rychlé a nenáročné na provedení.

Jednotlivé jednorázové úklidové služby můžete poptat ve formuláři níže.

Tým EkoBIT uklízí za Vás

V pražské pobočce můžete potkat většinu vedení týmu Ekologického úklidu a experty na jednotlivé úklidové služby, kteří Vám rádi pomohou. Můžete také vidět, které ekologické čistící prostředky používáme a že to s ekologií myslíme opravdu vážně.

Při pražských zakázkách o vás bude pečovat Eva Janoušková, která se stará o klientský servis a pomůže vám se vším důležitým.

Jak se k nám dostanete a bližší informace o pobočce zjistíte v kontaktech. Budeme se na Vás těšit. Informace o jednotlivých službách můžete zjistit také přes následující formulář.

Poptávkový formulář

* Všechny položky označené hvězdičkou je nutno vyplnit pro správné odeslání kontaktního formuláře