Úklid Praha

Nejlepší úklid v Praze

Osvoboďte se od starostí o úklid. Naše profesionální úklidové služby v Praze vám přinášejí dokonalou čistotu a pohodlí. S týmem zkušených a pečlivě vyškolených profesionálů se postaráme o všechny aspekty úklidu, od důkladného vytírání až po péči o detaily. Vaše spokojenost a klidný, uklizený prostor jsou pro naši úklidovou firmuprioritou, a proto se můžete spolehnout na naši oddanost v poskytování úklidových služeb.

Nezávazně objednejte úklid s výpočtem ceny na míru pro vás!
Úklid kanceláří

Úklid kanceláří a firemních prostor

Zajistěte čistotu svého pracovního prostoru s naším profesionálním úklidem kanceláří a firem. Nechte nás postarat se o čistotu vašeho pracoviště i ve večerních hodinách, abyste mohli zahájit nový den v čistém a uklizeném prostředí.

Úklid kanceláří
Úklid bytových domů

Úklid bytových a činžovních domů

Poskytujeme komplexní úklid bytových domů, který může být prováděn buď jednorázově, nebo pravidelně, abychom udrželi vaše prostory v neustálém čistém stavu. Uklidíme vchodové haly, schodiště, chodby a další společné oblasti.

Úklid bytových domů
Strojové čištění podlah

Strojové čištění koberců a podlah

Pro své koberce i ostatní podlahy nabízíme profesionální strojové čištění. Díky špičkovým technikám dosáhneme dokonalé čistoty vašich podlahových krytin. Bez ohledu na povrch zanechává naše péče vaše prostory svěží a atraktivní.

Strojové čištění
Úklid ve zdravotnictví

Úklid ordinací a zdravotnictví

Zajišťujeme specializovaný úklid ve zdravotnictví s důrazem na hygienu. Naši odborníci pečlivě dbají o čistotu, používají ekologické dezinfekční prostředky a vytvářejí sterilní prostředí pro zdraví vás i vašich pacientů.

Úklid ve zdravotnictví

Doplňkové úklidové služby Praha

Ekologický úklid Praha nabízí širokou škálu doplňkových úklidových služeb, které vám pomohou dosáhnout dokonalé čistoty a udržet váš prostor v bezvadném stavu. Naše nabídka zahrnuje specializované úklidy zaměřené na specifické potřeby vašeho domova či podniku.

Můžete si vybrat například z našich profesionálních služeb výškového mytí oken, kde používáme moderní hoboty, aby vaše okna zářila čistotou z každé strany. Pokud potřebujete důkladnou péči o interiér, nabízíme hloubkové čištění schodů včetně kvalitního voskování, které zajistí nejen bezvadnou čistotu, ale i dlouhotrvající lesk. Pro ty, kteří chtějí obnovit krásu svých podlah, provádíme i renovaci parket, která vašim podlahám vrátí původní eleganci a lesk. Naše odborné znalosti a použití kvalitních materiálů zaručují skvělé výsledky, na které budete hrdí.

V Praze vám rovněž nabízíme možnost jednorázových úklidů, například po malování nebo v novostavbách. Tato rychlá a efektivní služba zajistí, že váš prostor bude po dokončení prací opět čistý a připravený k použití.

Nezávazně poptejte úklid v Praze

Poptávka úklidu


Při pražských zakázkách o vás bude pečovat Eva Janoušková, která se stará o klientský servis a pomůže vám se vším důležitým.

V pražské pobočce můžete potkat většinu vedení týmu Ekologického úklidu Praha a experty na jednotlivé úklidové služby, kteří Vám rádi pomohou. Můžete také vidět, které ekologické čistící prostředky používáme a že to s ekologií myslíme opravdu vážně.Nechte si od nás uklízet

Námi poskytované ekologické úklidové služby v Praze jsou bezkonkurenční. Úklidová firma Praha používá pouze certifikované ekologické prostředky a technologie, které nejen důkladně čistí, ale také šetří životní prostředí. Věříme, že odpovědnost v této oblasti leží nejen na naší úklidové firmě, ale také na každém z nás. Díky individuálnímu přístupu a nabídce široké škály služeb, jsme schopni splnit potřeby každého zákazníka. Ať už se jedná o úklid kanceláří, bytových domů, domácností či dalších prostor, naši profesionální úklidoví specialisté zajistí důkladný a šetrný úklid. Kontaktujte nás a přesvědčte se sami, že jsme tím nejlepším, co můžete vybrat pro svůj prostor v Praze. Provádíme i večerní úklid kanceláří Praha

Úklid, který často potřebujete:

  • Jednorázový generální úklid
  • Pravidelný týdenní úklid
Ekologický úklid
Používáme pouze ekologické čistící prostředky, šetrné k přírodě i lidskému zdraví
Chci vědět více o eko úklidu
Eko úklid - aplikace
S naší interní komunikační aplikací mate vždy perfektní přehled o průběhu úklidu
Chci vědět více o aplikaci

Přidejte se mezi naše klienty

reference Nemocnice na Františku
Reference MINISTERSTVO VNITRA ČESKÉ REPUBLIKY
Reference Labvet
Reference lékarny LIoyds
Reference Unicare
Reference Soukromá klinika LOGO

NECHTE SI OD NÁS ZAŘÍDIT ÚKLID

* Všechny položky označené hvězdičkou je nutno vyplnit pro správné odeslání kontaktního formuláře