Mytí oken a
čištění žaluzií

Co vám nabízíme

Profesionální čištění žaluzií a mytí oken - plastových, špaletových, dřevěných a také eurooken. Zahrnuje mytí vnitřních i venkovních parapetů. Provádíme horinzotální a vertikální čištění žaluzií včetně demontáže a montáže (interní i externí). Čištění probíhá pomocí Hobotu přímo u zákazníka.

Výškové mytí oken

Pro mytí nedostupných částí oken v kancelářských budovách využíváme roboty. Pomocí robotů děláme i špatně dostupná místa v prosklených stěnách
Díky využití hobotů můžeme nabídnout bezkonkurenční cenu. Náš profesionál vám už za 290 Kč/hod. umyje vnitřní dostupná okna a během práce nastavuje a ovládá 2 další hoboty, za pomoci kterých myje a leští další nedostupná místa.
Pokud vám nestačí aktuální mytí oken v adminstrativních budovách, které se provádí běžně 2x za rok, naše patrola lidí a robotů je tu právě pro vás.

Čištění žaluzií

Kromě mytí oken zajišťujeme také čištění žaluzií, kde se kvůli velké celkové ploše žeber během používání usazuje mnoho nečistot a je téměř nemožné je bez správné techniky vyčistit.Cena za mytí oken a čištění žaluzií

Cena za mytí oken se standardně pohybuje kolem 14.90 Kč za m2 nebo 190 Kč za hodinu. Používáme pouze ekologické čistící prostředky, které jsou šetrné k lidskému zdraví a hlavně přírodě.

Poptávkový formulář

* Všechny položky označené hvězdičkou je nutno vyplnit pro správné odeslání kontaktního formuláře