UPRATOVACIE SLUŽBY Bratislava

Ponuka upratovacích služieb

Kvalitné a rýchle ekologické čistenie, pri ktorom sa sústreďujeme na detaily a tak dosahujeme dokonalej čistoty a zdravé prostredie. Všetko môžete sledovať online v našom kontrolnom systéme a mať tak kompletný prehľad o vykonávanom upratovaní. To všetko vám ponúkajú upratovacie služby Bratislava.

Upratovanie kancelárií Bratislava

Upratovanie kancelárií
Bratislava

Vo vašej firme vám môžeme utrieť prach, vyniesť odpadky, umyť podlahy a všetko čo je spojené s upratovaním. Upratovanie kancelárií Bratislava vám zaistí tiež upratovanie zázemia a administratívnych budov jednorazovo, alebo v pravidelných intervaloch. Pracovnej dobe sa prispôsobíme a nebudeme narušovať chod firmy.

od 90 EUR / mesiac

Viac informácií
Upratovanie bytových domov Bratislava

Upratovanie bytových domov Bratislava

Spoločne s upratovaním bytových domov Bratislava môžete mať čistý dom a nebude vás to stáť žiadny čas. Prispôsobíme sa vašim potrebám a po individuálnej dohode môžeme vykonať akékoľvek služby spojené s upratovaním a čistotou domu.

od 80 EUR / mesiac

Viac informácií
Strojové čistenie Bratislava

Strojové čistenie
Bratislava

Používame kvalitné profesionálne stroje Compact a tak vám strojové čistenie Bratislava, môže poskytnúť upratovanie všetkých typov podláh a povrchov. Pracujeme 7 dní v týždni a 24 hodín denne, takže naše služby môžete využiť v ktoromkoľvek čase.

od 100 EUR / mesiac

Viac informácií
Upratovanie v zdravotníctve Bratislava

Upratovanie v zdravotníctve Bratislava

S čistotou v zdravotníctve máme dlhoročné skúsenosti. Preto Vám upratovanie v zdravotníctve Bratislava ponúka skutočne profesionálne služby, ktoré dbajú na dezinfekčnú morálku, zabraňujú prenosu baktérií a zanechajú vaše zariadenie dokonale čisté.

od 150 EUR / mesiac

Viac informácií

Doplnkové upratovacie služby Bratislava

Naše upratovacie služby môžete sledovať online v unikátnom kontrolnom systéme. Budete vidieť kto u vás pracuje, aké používa prostriedky a kedy bude práca hotová. Samozrejmosťou je aj prehľad fakturácie a komunikácie v reálnom čase. Klientský systém funguje na telefónoch so systémom Android a na webovom rozhraní na PC.

Dopytový formulár

* Všetky položky označené hviezdičkou je nutné vyplniť pre správne odoslanie kontaktného formulára.