Odstranění chlupů z nábytku

Odstranění chlupů z nábytku

Pejskové dovedou v domácnostech i pěkně přidělávat starosti. Koberce, pohovka, postele. Tam všude se totiž mohou nacházet chlupy, se kterými je potřeba častokrát svádět i velké a náročné souboje. Účinných možností, jak takové chlupy odstranit, je ale řada a ty jsou právě v tomto článku rozebrány.

My v EkoBIT dobře víme, jak psí chloupky dokážou při úklidu zamotat hlavu. První receptem na jejich trvalé odstranění spočívá ve speciálním čistícím válečku. Takzvané „odchlupovače“, které je možné pořídit téměř v každém větší obchodě nebo na internetu, nesmí podle nás chybět v žádné zvířecí domácnosti. Bez nich si totiž častokrát ani ta sebelepší hospodyňka neporadí. Čistící válečky se speciálními lepítky si bleskurychle poradí s chlupy z oblečení, gaučů, dek nebo dekoračních polštářů.

V některých případech ale tyto speciální válečky být úspěšné nemusí. V takovém případě nastává čas pro vysavač se silným tahem, který by už měl s chlupy definitivně zatočit. Z naší dlouholeté praxe na trhu ale víme, že ty nejlevnější vysavače boj s psími chlupy zvládnout nemusí. Proto můžeme opravdu každému doporučit do kvalitního vysavače více zainvestovat, neboť se Vám tyto peníze v budoucnu značně vrátí. Ušetříte si díky tomu svůj čas a mnohdy i velké nervy, které s uklízením chlupů souvisí.

Další možností jsou ve speciálních případech i klasické gumové rukavice na mytí nádobí. Pokud je navléknete na ruce a trochu navlhčíte, můžete poměrně snadno sebrat chlupy třeba na dlažbě okolo psí misky.

Díky dlouholetým zkušenostem naší společnosti s úklidovými službami z Prahy, Brna nebo Bratislavy Vám můžeme i s odstraněním psích chlupů pomoci. Koukněte na naše webové stránky a spojte se s našimi operátory. Během chvíle se společně dohodnete na termínu, který pro Vás bude vyhovující a my už se u Vás o všechno postaráme.

Vytištěno z webu www.ekologickyuklid.eu od EkoBIT Ekologický úklid
Strojové čištění čalounění

Podobné články

Přečtěte si zajímavé rady a tipy, jak uklízet ekologicky a být maximální šetrný k přírodě a životnímu prostředí.

Jak odstranit olej z oblečení

Olejové skvrny na oblečení či jiných tkaných materiálech jsou velmi nepříjemnou záležitostí a dost špatně se odstraňují. Existuje ale několik možností, jak skvrnu odstranit a navždy se jí zbavit.

Celý článek

Jak se zbavit štěnic

V tomto článku se dozvíte, proč jsou štěnice tak nebezpečné, a zároveň vám poradíme, jak se těchto nechtěných návštěvníků efektivně zbavit.

Celý článek

Jak chytře odstranit jakékoliv skvrny

Určitě každému z nás se stalo, ať už po odchodu návštěvy, po večírku nebo při úklidu jsme objevili skvrnu. Poradíme vám, jak konkrétní skvrny co nejlépe vyčistit.

Celý článek

Jak správně vyčistit sedačku

Chcete se pustit do čištění sedačky, ale nevíte, jak na to? Potom rozhodně musíte číst dále – přinášíme vám návod, jak dokonale vyčistit sedačku čalouněnou i koženou.

Celý článek