Odstranění chlupů z nábytku

Odstranění chlupů z nábytku

Pejskové dovedou v domácnostech i pěkně přidělávat starosti. Koberce, pohovka, postele. Tam všude se totiž mohou nacházet chlupy, se kterými je potřeba častokrát svádět i velké a náročné souboje. Účinných možností, jak takové chlupy odstranit, je ale řada a ty jsou právě v tomto článku rozebrány.

My v EkoBIT dobře víme, jak psí chloupky dokážou při úklidu zamotat hlavu. První receptem na jejich trvalé odstranění spočívá ve speciálním čistícím válečku. Takzvané „odchlupovače“, které je možné pořídit téměř v každém větší obchodě nebo na internetu, nesmí podle nás chybět v žádné zvířecí domácnosti. Bez nich si totiž častokrát ani ta sebelepší hospodyňka neporadí. Čistící válečky se speciálními lepítky si bleskurychle poradí s chlupy z oblečení, gaučů, dek nebo dekoračních polštářů.

V některých případech ale tyto speciální válečky být úspěšné nemusí. V takovém případě nastává čas pro vysavač se silným tahem, který by už měl s chlupy definitivně zatočit. Z naší dlouholeté praxe na trhu ale víme, že ty nejlevnější vysavače boj s psími chlupy zvládnout nemusí. Proto můžeme opravdu každému doporučit do kvalitního vysavače více zainvestovat, neboť se Vám tyto peníze v budoucnu značně vrátí. Ušetříte si díky tomu svůj čas a mnohdy i velké nervy, které s uklízením chlupů souvisí.

Další možností jsou ve speciálních případech i klasické gumové rukavice na mytí nádobí. Pokud je navléknete na ruce a trochu navlhčíte, můžete poměrně snadno sebrat chlupy třeba na dlažbě okolo psí misky.

Díky dlouholetým zkušenostem naší společnosti s úklidovými službami z Prahy, Brna nebo Bratislavy Vám můžeme i s odstraněním psích chlupů pomoci. Koukněte na naše webové stránky a spojte se s našimi operátory. Během chvíle se společně dohodnete na termínu, který pro Vás bude vyhovující a my už se u Vás o všechno postaráme.

Vytištěno z webu www.ekologickyuklid.eu od EkoBIT Ekologický úklid
Strojové čištění čalounění

Podobné články

Přečtěte si zajímavé rady a tipy, jak uklízet ekologicky a být maximální šetrný k přírodě a životnímu prostředí.

Velký jarní úklid snadno a rychle.

Jarní nálada je už pomalu cítit v probouzející se přírodě. Abychom proudící energii a jarní optimismus pocítili také u nás doma, je třeba prostor řádně uklidit.

Celý článek

Úklid nemusí být jen nepříjemná a obtěžující práce

K čištění a ošetřování předmětů v domácnosti používaly naše babičky snadno dostupné, účinné a levné přírodní prostředky i suroviny. Pojďme se podívat jaké.

Celý článek

Chcete prodat nebo pronajmout byt či dům? Úklid je základ.

Chystáte se do většího, přesídlujete do domku na vesnici nebo jste zdědili byt a chcete ho pronajmout? Pak bude určitě potřeba svůj starý domov připravit.

Celý článek

Jak na jaře uklidit byt podle Feng šuej?

Jako každý rok na řadě pořádný jarní úklid. Takové jarní uklízení může nejen namáhavé. Dejte mu řád a inspirujte se čínskou filozofií Feng šuej!

Celý článek