Odstranění chlupů z nábytku

Odstranění chlupů z nábytku

Pejskové dovedou v domácnostech i pěkně přidělávat starosti. Koberce, pohovka, postele. Tam všude se totiž mohou nacházet chlupy, se kterými je potřeba častokrát svádět i velké a náročné souboje. Účinných možností, jak takové chlupy odstranit, je ale řada a ty jsou právě v tomto článku rozebrány.

My v EkoBIT dobře víme, jak psí chloupky dokážou při úklidu zamotat hlavu. První receptem na jejich trvalé odstranění spočívá ve speciálním čistícím válečku. Takzvané „odchlupovače“, které je možné pořídit téměř v každém větší obchodě nebo na internetu, nesmí podle nás chybět v žádné zvířecí domácnosti. Bez nich si totiž častokrát ani ta sebelepší hospodyňka neporadí. Čistící válečky se speciálními lepítky si bleskurychle poradí s chlupy z oblečení, gaučů, dek nebo dekoračních polštářů.

V některých případech ale tyto speciální válečky být úspěšné nemusí. V takovém případě nastává čas pro vysavač se silným tahem, který by už měl s chlupy definitivně zatočit. Z naší dlouholeté praxe na trhu ale víme, že ty nejlevnější vysavače boj s psími chlupy zvládnout nemusí. Proto můžeme opravdu každému doporučit do kvalitního vysavače více zainvestovat, neboť se Vám tyto peníze v budoucnu značně vrátí. Ušetříte si díky tomu svůj čas a mnohdy i velké nervy, které s uklízením chlupů souvisí.

Další možností jsou ve speciálních případech i klasické gumové rukavice na mytí nádobí. Pokud je navléknete na ruce a trochu navlhčíte, můžete poměrně snadno sebrat chlupy třeba na dlažbě okolo psí misky.

Díky dlouholetým zkušenostem naší společnosti s úklidovými službami z Prahy, Brna nebo Bratislavy Vám můžeme i s odstraněním psích chlupů pomoci. Koukněte na naše webové stránky a spojte se s našimi operátory. Během chvíle se společně dohodnete na termínu, který pro Vás bude vyhovující a my už se u Vás o všechno postaráme.

Vytištěno z webu www.ekologickyuklid.eu od EkoBIT Ekologický úklid
Strojové čištění čalounění

Podobné články

Přečtěte si zajímavé rady a tipy, jak uklízet ekologicky a být maximální šetrný k přírodě a životnímu prostředí.

Jak se zbavit mastných skvrn

Mastnota patří do kategorie nejobávanějších a současně nejhůře odstranitelných druhů znečistění. Mastnota...

Celý článek

Kuchyň srdcem domova: jak se starat o kuchyň na míru

Láska prochází žaludkem, a kde jinde prohlubovat lásku v rodině než právě v kuchyni. Kuchyně na míru se v...

Celý článek

Čištění dřevěných schodů

Dřevěné schody jsou pěkným interiérovým prvkem každé domácnosti. Jejich obliba v případě novostaveb v pos...

Celý článek

Jak čistit žehličku

I žehličky čas od času potřebují adekvátní péči. Jinak na nich totiž mohou zůstat poněkud nevzhledné skvr...

Celý článek