Odstranění chlupů z nábytku

Odstranění chlupů z nábytku

Pejskové dovedou v domácnostech i pěkně přidělávat starosti. Koberce, pohovka, postele. Tam všude se totiž mohou nacházet chlupy, se kterými je potřeba častokrát svádět i velké a náročné souboje. Účinných možností, jak takové chlupy odstranit, je ale řada a ty jsou právě v tomto článku rozebrány.

My v EkoBIT dobře víme, jak psí chloupky dokážou při úklidu zamotat hlavu. První receptem na jejich trvalé odstranění spočívá ve speciálním čistícím válečku. Takzvané „odchlupovače“, které je možné pořídit téměř v každém větší obchodě nebo na internetu, nesmí podle nás chybět v žádné zvířecí domácnosti. Bez nich si totiž častokrát ani ta sebelepší hospodyňka neporadí. Čistící válečky se speciálními lepítky si bleskurychle poradí s chlupy z oblečení, gaučů, dek nebo dekoračních polštářů.

V některých případech ale tyto speciální válečky být úspěšné nemusí. V takovém případě nastává čas pro vysavač se silným tahem, který by už měl s chlupy definitivně zatočit. Z naší dlouholeté praxe na trhu ale víme, že ty nejlevnější vysavače boj s psími chlupy zvládnout nemusí. Proto můžeme opravdu každému doporučit do kvalitního vysavače více zainvestovat, neboť se Vám tyto peníze v budoucnu značně vrátí. Ušetříte si díky tomu svůj čas a mnohdy i velké nervy, které s uklízením chlupů souvisí.

Další možností jsou ve speciálních případech i klasické gumové rukavice na mytí nádobí. Pokud je navléknete na ruce a trochu navlhčíte, můžete poměrně snadno sebrat chlupy třeba na dlažbě okolo psí misky.

Díky dlouholetým zkušenostem naší společnosti s úklidovými službami z Prahy, Brna nebo Bratislavy Vám můžeme i s odstraněním psích chlupů pomoci. Koukněte na naše webové stránky a spojte se s našimi operátory. Během chvíle se společně dohodnete na termínu, který pro Vás bude vyhovující a my už se u Vás o všechno postaráme.

Vytištěno z webu www.ekologickyuklid.eu od EkoBIT Ekologický úklid
Strojové čištění čalounění

Podobné články

Přečtěte si zajímavé rady a tipy, jak uklízet ekologicky a být maximální šetrný k přírodě a životnímu prostředí.

10 zaručených tipů na (nejen) jarní úklid

Stanovte si jasné cíle a ty dodržujte. Důležité je si pojem “jarní úklid“ rozfázovat na dílčí úkoly. Tyto úkoly by se měly koncentrovat vždy na jedno místo.

Celý článek

Velký jarní úklid snadno a rychle.

Jarní nálada je už pomalu cítit v probouzející se přírodě. Abychom proudící energii a jarní optimismus pocítili také u nás doma, je třeba prostor řádně uklidit.

Celý článek

Úklid nemusí být jen nepříjemná a obtěžující práce

K čištění a ošetřování předmětů v domácnosti používaly naše babičky snadno dostupné, účinné a levné přírodní prostředky i suroviny. Pojďme se podívat jaké.

Celý článek

Chcete prodat nebo pronajmout byt či dům? Úklid je základ.

Chystáte se do většího, přesídlujete do domku na vesnici nebo jste zdědili byt a chcete ho pronajmout? Pak bude určitě potřeba svůj starý domov připravit.

Celý článek