Infolinka: 602 777 287 nebo 273 132 696 E-mail: info@ekobit.cz

"EKO úklid - ekologický úklid."

Úklid Brno - profesionální úklidové služby v Brně a ekologicky silou přírody

Jako držitelé certifikátu ISO 140001 jsme při práci maximáně šetrní k přírodě a používáme zásadně ekologické čistící prostředky. Při úklidu se soustředíme i na ty nejmenší detaily, díky kterým bude výsledkem dokonalá čistota ve vašem domě, kanceláři nebo jakékoliv budově. Všichni naši interní zaměstnanci jsou pečlivě vybráni a následně přeškoleni, abychom poskytovali pouze služby nejvyšší kvality.

 

úklid kanceláří

ÚKLIDOVÉ PRÁCE
PRO FIRMY A KANCELÁŘE

Pro kanceláře, zázemí firem a administrativní budovy, nabízíme jednorázové i pravidelné úklidové služby. Čas úklidových prací vždy přizpůsobíme tak, aby žádným způsobem nenarušoval chod vaší firmy. Zajistíme kompletní úklid, který zahrnuje například luxování, utírání prachu, mytí podlah, vynesení odpadků vč. doplnění nových pytlíků do košů, úklid sociálního zařízení.

od 1 800 Kč měsičně

úklid domácností

ÚKLIDOVÉ SLUŽBY
PRO BYTOVÉ DOMY (ČINŽOVNÍ A PANELOVÉ, NOVOSTAVBY)

Je určen pro ty, komu se doma do uklízení nechce nebo jsou pro něho úklidové práce příliš časově náročné. I v případě úklidu domácnosti se vám maximálně přizpůsobíme. Naše hospodyně mohou provést mimo standardních úklidových prací například také praní a žehlení prádla, zajistit nákup, vyvenčit vašeho mazlíčka apod. Vše je na individuální dohodě.

od 1 800 Kč měsičně

úklid zdravotnictví

ÚKLIDOVÉ PRÁCE
PRO ZDRAVOTNICKÁ ZAŘÍZENÍ

Na čistotu ve zdravotnických zařízeních jsou kladeny obzvlášť vysoké nároky. Již řadu let se specializujeme na komplexní úklidové práce a dezinfekci nemocnic, klinik, ordinací, lékáren, laboratoří a dalších zdravotnických zařízení. Dbáme na maximální pečlivost při křížové kontaminaci a přenosu bakterií, impregnaci podlahových krytin a dezinfekční morálku.

od 1 800 Kč měsičně

strojový úklid

ÚKLIDOVÉ PRÁCE

POMOCÍ MYCÍCH STROJŮ

Pro úklid různých typů podlah, schodišť, dlažeb, spár, garáží, parket, hal, skladových prostor apod. používáme profesionální kotoučové stroje s rotačními kartáči Compact. Úklidové práce provádíme buď jednorázově nebo v pravidelných intervalech. V případě pravidelných prací zajišťujeme po dohodě nonstop úklid 7 dní v týdnu a 24 hodin denně.

od 1 800 Kč měsičně


Úklid zdravotnických zařízení

Přátelský a zodpovědný přístup k práci včetně důkladného monitoringu

Veškeré naše úklidové činnosti i průběžný stav úklidu můžete sledovat v naší on-line aplikaci buď ve webovém rozhraní ve svém prohlížeči nebo v aplikaci pro mobilní telefony s operačním systémem Android.

Máte tak perfektní přehled a dohled na naše pracovníky, můžete sledovat, jaké ekologické čistící prostředky používáme k dílčím úkonům a další důležité informace včetně přehledu o fakturacích. Můžete s námi tak komunikovat on-line v reálném čase.

Úklidové služby poskytujeme také v Praze a Bratislavě.

Úklidové služby Praha

 
nahoru - eko úklid
/* */