Důvod proč EkoBIT? My vám jich dáme 5.

Důvod proč EkoBIT? My vám jich dáme 5.

EKOLOGIE, tento pojem mluví sám za sebe. Snažíme se využívat prostředky, které životní prostředí nijak nezatíží. Dbáme hlavně na spolehlivost a nejvyšší kvalitu našich dodavatelů. Zároveň se snažíme, abychom byli cenově dostupní úplně pro každého

Špičková V naší společnosti se snažíme neuvíznout na mrtvém bodě, ale neustále se zdokonalovat a nespokojit se s málem. Zakládáme si na dodržování všech předpisů, a zároveň neustále vylepšovat naší techniku.

Výběr zaměstnanců. Klademe velký důraz na zaměstnace, požadujeme příjemné vystupování s klienty a preciznost provedení práce. Každý náš zaměstnance má také svůj osobní profil, který si může kdokkoliv pohodlně vyhledat v našem kontrolním systému. Je zde přiložen životopis i s fotografii pro lepší ověření.

Internet a publikace. Reklama je v dnešní době nesmírně důležitá. Proto i my se snažíme dostat do podvědomí našich potenciálních zákazníků pomocí facebooku a dalších dostupných soiálních sítí. Zapojili jsme se i do projektů pro střední školy o ekologickém úklidu, což považujeme nejen za skvělou reklamu, ale pokusili jsme se důležitost ekologických úklidů rozšířit i mezi naše mladé spoluobčany.

CERTIFIKÁT. Nejvyšší nabízenou kvalitu jsme podtrhli certifikáty ISO:9001 a 14001. zaručujeme nejen kvalitní postup při úklidových službách, ale především rychlost a cenovou dostupnost.

Vytištěno z webu www.ekologickyuklid.eu od EkoBIT Ekologický úklid

Podobné články

Přečtěte si zajímavé rady a tipy, jak uklízet ekologicky a být maximální šetrný k přírodě a životnímu prostředí.

Historie společnosti EkoBIT

Společnost EkoBIT je na trhu již dlouhých 20 let, což samo o sobě svědčí o jejich kvalitách. Za to však především vděčí své mateřské společnosti AWIS úklid. Se speciálním a kvalitním úklidem je často spojeno i používání přípravků s vysokým obsahem chemických látek, proto se právě EkoBIT úklid již delší dobu zaměřuje na ekologický úklid.

Celý článek

Super, akce

Měsíc březen se nese v duchu nejlepších akcíí a to nejen pro stálé klienty. Nově jsme si pro vás připravili 50% slevu na první fakturaci pro nové klienty. Ale nebojte, nezapomněli jsme ani na naše stávající klienty. Připravili jsme si pro vás spoustu vychytaných slevových kupónů. Snažíme se i o vaše kulturní a společenské, ale i sportovní vzdělávání, proto si v naší nabidce můžete vybrat co je vašemu srdci nejblíže.

Celý článek